ZİYARET
Giriş Tarihi : 22-06-2022 12:16

02 Cendere Taraftarlarından Dündar’a Ziyaret

02 Cendere Taraftarlar Derneği Başkanı Mahmut Tuzcu ve derneğin yönetim kutulu üyeleri, ADYÜ Genel Sekreteri Doç. Dr. Aykut Dündar’ı makamında ziyaret etti.

02 Cendere Taraftarlarından Dündar’a Ziyaret

02 Cendere Taraftarlar Derneği Başkanı Mahmut Tuzcu ve derneğin yönetim kutulu üyelerinden oluşan heyet, Adıyaman Üniversitesi (ADYÜ) Genel Sekreteri Doç. Dr. Aykut Dündar’a ziyarette bulundu.

Göreve geldiği günden bu yana üniversite adına önemli çalışmaların altına imza atan, hakkaniyetli yapısı ve samimi tavırlarıyla hem üniversite personelinin hem de Adıyaman halkının gönlünü kazanan Doç. Dr. Aykut Dündar’a, derneğin atkısı ve Adıyaman FK formasını hediye eden Başkan Tuzcu, Adıyaman Üniversitesi’nin desteklerini her zaman yanlarında hissettiklerini söyledi.

Ziyaretten ötürü duyduğu memnuniyeti dile getiren Doç. Dr. Dündar ise, Adıyaman Üniversitesi olarak Adıyaman Futbol Kulübü ve Adıyaman’ı temsil eden diğer spor kulüplerinin destekçisi olduklarının altını çizerek, Başkan Tuzcu ve yönetim kurulu üyelerine ziyaretlerinden ötürü teşekkür etti.

Dündar, ziyaret sonrasında dernek üyelerine tarihi Cendere Köprüsü maketini hediye etti.

Bilal KaradağBilal Karadağ