GENEL
Giriş Tarihi : 15-07-2021 12:21   Güncelleme : 15-07-2021 12:21

15 Temmuz Bilinci Sinsince Zayıflatılmaktadır

Yeni Dünya Partisi Lideri Emanullah GÜNDÜZ yaptığı açıklamada, "15 Temmuz bilinci sinsince zayıflatılmaktadır" dedi.

15 Temmuz Bilinci Sinsince Zayıflatılmaktadır

Yeni Dünya Partisi Lideri Emanullah GÜNDÜZ yaptığı açıklamada, “15 Temmuz bilinci sinsince zayıflatılmaktadır, özellikle muhalefet bu konuda halkımızın zihinlerini iğfal etmiştir” vurgusu yaptı.

Genç Lider GÜNDÜZ'ün sözleri şu şekilde oluştu:

"15 Temmuz halkımızın destanıdır. O gece toplumsal hafıza canlanmış halkımız 2.Abdülhamit'i, Menderes'i, Özal'ı Erbakan'ı hatırlamış onlar için yapamadığını yapmak için yani kendisinden olana kendisine hizmet eden siyasi iradesine sahip çıkmak için sokağa inmiştir! Bu, milli şuurla yapılmış tarifsiz bir başarıdır. Ancak bu milli şuurun yok edilmeye çalışıldığını Fetö ile mücadelenin bulandırılıp sulandırıldığını ve 15 Temmuz bilincinin zayıflatıldığını üzülerek görüyoruz.

İktidarı devirme amacında olan muhalefet bu milli meselede halkımızın kafasını karıştırmış ve zihinleri iğfal etmiştir! Halk olarak olanları gayet iyi görmekteyiz ve kimin kimlere uşaklık ettiğini bilmekteyiz. Özellikle fetö ile mücadelede yargılanmalar itibarsızlaştırılmıştır. 'Bir memur bir öğretmen bir gariban ne yapmış ne yapabilir' denilerek fetö masumlaştırılmıştır! Fetö masonik yapılanmadır, bir memur bir öğretmen fetö yapılanması içinde üst düzey abi olup kendi kurumundaki genel müdüre bile hüküm edebilmektedir.

15 Temmuz bilinci sinsi şekilde silinmektedir! TRT 15 Temmuz Gazi stüdyosunu kullanmayıp bu sinsi amaca hizmet etmektedir! O stüdyoda günde en az bir yayın yapılmalı ve '15 Temmuz Gazi stüdyolarından sesleniyorum' şeklinde giriş yapılarak bu bilinç ve o gece hafızalarda hep diri tutmalıdır! TRT'nin yeni yönetimi ilk iş olarak 15 Temmuz Gazi stüdyolarını kullanıma açmalı."