SON DAKİKA
Giriş Tarihi : 24-03-2022 16:05

7 Katlı Binadan Atlayan 5 Kişiden 4'ü Öldü!

İsviçre'de 7 katlı binadan atlayan 5 kişiden 4'ü öldü!

7 Katlı Binadan Atlayan 5 Kişiden 4'ü Öldü!

İsviçre'nin Cenevre Gölü kıyısındaki Montrö tatil beldesindeki dairelerinden 5 kişinin ölüme atladığı, 4'ü ölürken beşinci kişinin ciddi bir durumda hastaneye kaldırıldığı belirtildi.  

Kurbanlar Montrö'de binanın dibinde ölü bulundu.

Polis sözcüsü Alexandre Bisenz, 20 Dakika gazetesine verdiği demeçte, 5 kişinin dairelerinden bilinmeyen nedenlerle atladığını söyledi.

Olay yerine gelen bir görgü tanığı, polise haber vermeden önce insanları yerde ayakkabısız yatarken gördüklerini belirtti.

Adli tıp ekipleri, 7. kattaki dairenin balkonundan örnekler alırken, yan komşular kırklarında iki yetişkin, iki genç ve bir büyükanneden oluşan ''sessiz bir aileyi'' anlattı.  

Komşu Claude Rouiller, İsviçre gazetesi Le Temps'e verdiği demeçte, "Evlerinden hiçbir şey duymadık, baba koridorda hiç merhaba demedi ve neredeyse her gün birçok paket sipariş etti" dedi .  

Rouiller, son birkaç gündür ailenin evinden yoğun bir tütsü kokusu geldiğini söylerken, diğer komşular ailenin bir tarikatın parçası olduğunu iddia ediyor.  

Apartmanın birinci katında oturan başka bir sakin, bu sabah bir ses duyduğunu,  araştırmak için dışarı çıktığını ve 5 ceset gördüğünü söyledi.  

Olayla ilgili soruşturma sürüyor.  

Kaynak: Ajans Bizim

Bilal KaradağBilal Karadağ