SPOR
Giriş Tarihi : 05-05-2022 17:14

Adıyaman 1954 Spor'a Prim Sözü

Başkan Kılınç, ligde kalma yolunda kritik maçlar oynayan Adıyaman 1954 Spor'a Cumartesi günü karşılaşacağı Bodrumspor maçı için galibiyet primi sözü verdi.

Adıyaman 1954 Spor'a Prim Sözü

Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç, ligde kalma yolunda kritik maçlar oynayan Adıyaman 1954 Spor'a Cumartesi günü karşılaşacağı Bodrumspor maçı için galibiyet primi sözü verdi.

Bu sezon ilimizi 2. Lig'de temsil eden ve küme düşmeme mücadelesi veren Adıyaman 1954 Spor'a ligin son maçı öncesi desteğini arttıran Adıyaman Belediyesi, Cumartesi günü deplasmanda karşılaşacağı Bodrumspor maçı için beraberliğe ve galibiyete primi sözü verdi.

Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç konu ile ilgili sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, "Cumartesi günü Bodrumspor karşısında önemli bir maça çıkacak olan takımımıza beraberlik ve galibiyet olması halinde 100 bin lira prim sözü veriyoruz. Her zaman olduğu gibi bugünde takımımızın yanındayız. Futbolcular başta olmak üzere tüm Adıyaman 1954 Spor camiamıza başarılar temenni ediyorum" dedi.

Başkan Kılınç'ın açıklaması taraftarlar tarafından da büyük memnuniyetle karşılanırken birçok taraftar, Başkan Kılınç'a destelerinden ötürü teşekkür etti.

Bilal KaradağBilal Karadağ