SON DAKİKA
Giriş Tarihi : 01-12-2021 00:31   Güncelleme : 01-12-2021 00:31

‘Adıyaman Tanıtım Günleri’ni Lodos Vurdu!

Adıyaman Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç,1-5 Aralık tarihleri arasında gerçekleştirilmesi planlanan 'Adıyaman Tanıtım Günleri'nin ertelendiğini söyledi.

‘Adıyaman Tanıtım Günleri’ni Lodos Vurdu!

Adıyaman Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç, canlı yayın konuğu olduğu TV Net’te yaptığı açıklamada, şiddetli lodostan etkilenen Yenikapı Etkinlik Alanının durumdan dolayı 1-5 Aralık tarihleri arasında gerçekleştirilmesi beklenen ‘Adıyaman Tanıtım Günleri’nin ertelendiğini söyledi.

Tarihi, kültürü, doğası ve lezzetleriyle eşsiz bir kent olan Adıyaman’ın tanıtımına büyük önem veren Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç, konuk olduğu ulusal TV kanallarında Adıyaman’ın güzelliklerini anlatmaya devam ediyor.

1-5 Aralık tarihleri arasında İstanbul Yenikapı Etkinlik Alanında gerçekleştirilmesi planlanan ancak İstanbul’da etkili olan lodosta büyük hasar gören etkinlik alanındaki durumdan dolayı ertelenen ‘Adıyaman Tanıtım Günleri’ için gittiği İstanbul’da ulusal TV kanallarının canlı yayın konuğu olan Başkan Kılınç, son olarak TV Net’te yayınlanan ‘Gündüz Kuşağı’ programına katıldı.

“Etkinliğin İptali Söz Konusu”

Duygu Öztürk tarafından hazırlanıp, sunulan programın açılış konuşmasında ertelenen ‘Adıyaman Tanıtım Günleri’ ile ilgili bilgi veren Başkan Kılınç, İstanbul’da etkili olan lodostan dolayı Yenikapı Etkinlik Alanındaki çadırların dağıldığını belirterek, programın ertelenmesi yâda iptal edilmesi konusunda organizasyon şirketi ve İstanbul Büyükşehir Belediyesi yetkilileriyle görüşmelerin devam ettiğini dile getirdi. Sonucun kısa süre içerisinde netleşeceğini de sözlerine ekleyen Başkan Kılınç, konuşmasının devamında izleyicilere Adıyaman hakkında uzun uzun bilgiler verdi.

“Adıyaman Asayiş Konusunda Türkiye’nin En Güvenilir Kenti”

Tarihi, kültürü, doğası, tatları ve insanlarıyla muhteşem bir kent olan Adıyaman’ın asayiş konusunda da Türkiye’nin en güvenilir kenti olduğunu ifade eden Belediye Başkanı Kılınç, herkesi huzur ve barış şehri Adıyaman’ın güzelliklerini görmeye davet etti.

Programın geri kalan kısmında da belediyenin çalışmaları hakkında bilgiler veren Başkan Kılınç, pandemi sürecinde 20 milyon TL’ye yakın ayni ve nakdim yardım yaptıklarını belirtip, Adıyaman için gece gündüz demeden çalışmaya devam ettiklerini ifade etti.

Başkan Kılınç, programın kapanışında da TV Net yetkililerine ve izleyicilere ilgilerinden ve sundukları imkânlardan dolayı teşekkür etti.