YEREL
Giriş Tarihi : 28-11-2021 21:09   Güncelleme : 28-11-2021 21:09

“Adıyaman Ulaşımı Rahat Bir Nefes Alacak”

Kuzey Çevreyolu'nda incelemelerde bulunan Belediye Başkanı Kılınç, yolun tamamlanmasıyla Adıyaman’ın ulaşımdaki önemli bir sorunun daha çözüleceğini belirtti.

“Adıyaman Ulaşımı Rahat Bir Nefes Alacak”

Organize Sanayi Bölgesi ile Küçük Sanayi Sitesi arasında devam eden Kuzey Çevreyolunda incelemelerde bulunan Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç, yolun tamamlanmasıyla Adıyaman’ın ulaşımdaki önemli bir sorunun daha çözüleceğini dile getirdi.

Adıyaman Belediyesi, şehir içi ulaşım ağını geliştirmek için Organize Sanayi Bölgesi ile Küçük Sanayi Sitesi bağlantısını sağlayacak olan Kuzey Çevreyolunda çalışmalarına aralıksız devam ediyor.

Karapınar Mahallesi’nde bulunan Organize Sanayi bölgesi civarındaki çalışmaları yerinde inceleyen Adıyaman Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç, burada sorumlulardan bilgi aldı. İncelemeler sonunda yaptığı konuşmada, Adıyaman için her alanda ve her anlamda çalışmalarına devam ettiklerini söyleyen Başkan Kılınç, “İlimizdeki trafik sorununu rahatlatmak amacıyla yeni açtığımız çevre yollarından biri olan Kuzey Çevreyolunda incelemelerde bulunduk. Söz verdiğimiz gibi her alanda ve her anlamda gelişen bir Adıyaman için çalışmalarımıza devam ediyoruz” diye konuştu.

Vatandaşlar ve sürücüler ise yapımı süren Kuzey Çevreyolu ile birlikte Adıyaman’ın ulaşımdaki sorununun minimuma ineceğini ifade ederek, Başkan Kılınç’a ve ekibine teşekkür etti.