KÜLTÜR - SANAT
Giriş Tarihi : 01-12-2020 15:49   Güncelleme : 03-12-2020 13:40

Adıyaman'da Online Konser.

Adıyaman’ın il oluşunun 66. yıldönümü dolayısıyla belediyenin sosyal medya hesaplarından takipçilerine online konser sunulacak.

Adıyaman'da Online Konser.

Pandemi sürecine rağmen etkinliklerine ara vermeyen Adıyaman Belediyesi, Adıyaman’ın il oluşunun 66. yıldönümü dolayısıyla düzenleyeceği Kahtalı Mıçı konserini sosyal medya hesaplarından online olarak takipçilerine sunacak. Adıyaman Belediyesi online etkinliklerine devam ediyor. Pandemi sürecinden dolayı daha önce de birçok etkinliğini online olarak sunan Adıyaman Belediyesi, bu kez de Adıyaman’ın il oluşunun 66. yıldönümü dolayısıyla düzenleyeceği Kahtalı Mıçı konserini takipçilerine online olarak sunmaya hazırlanıyor.

Konser ile ilgili bilgi veren yetkililer, Adıyaman’ın il oluş yıldönümü etkinlikleri çerçevesinde 1 Aralık Salı günü saat 20.00’da düzenlenecek olan Kahtalı Mıçı konserinin Mercan TV’nin yanı sıra, belediyenin YouTube, Facebook, Twitter ve Instagram hesaplarından canlı olarak yayınlanacağını açıklayarak, tüm sanatseverleri belediyenin sosyal medya sayfalarını takip etmeye davet etti.