YEREL
Giriş Tarihi : 02-04-2021 09:52   Güncelleme : 02-04-2021 09:52

Adıyaman'da Sporseverlere Müjde!

Adıyaman Belediyesi Spor Kompleksi kapılarını sporseverlere yeniden açıyor.

Adıyaman'da Sporseverlere Müjde!

Pandemi sürecinden dolayı uzun zamandır hizmet vermeyen Adıyaman Belediyesi Spor Kompleksi, belli branşlardaki kursları için kayıtlara başladı.

Pandemi sürecinden dolayı uzun süredir kapılarını açamayan Adıyaman Belediyesi Sağlıklı Yaşam ve Spor Kompleksi, yüzme, fitness ve futbol branşları için koronavirüs tedbirleri çerçevesinde üye kayıtlarına başlıyor.

Sınırlı sayıda üyenin kabul edileceği açıklanan kayıtlarla ilgili bilgi veren yetkililer, kurs seanslarında Sağlık Bakanlığı tarafından belirlenen tüm kurallara harfiyen uyulacağını dile getirerek, “Koronavirüs tedbirleri çerçevesinde tüm kurallara uyulacak” şeklinde konuştu.

Seansların erkek, kadın ve çocuklar için ayrı ayrı oluşturulacağını da sözlerine ekleyen yetkililer, fitness, yüzme ve futbol kurslarına kayıt yaptırmak isteyen vatandaşları Karapınar Mahallesi Petrol Caddesi’nde bulunan spor kompleksine davet etti. Spor kompleksine gidemeyen vatandaşların ise 0 (416) 227 02 45 numaralı telefonu arayarak telefondan da kayıt yaptırabileceğini belirtti.