YEREL
Giriş Tarihi : 10-11-2021 21:59   Güncelleme : 10-11-2021 21:59

Adıyaman'da Ulaşım Ağı Genişliyor

Adıyaman Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç, şehrin ulaşım ağını genişletmek için gayretle çalışmaya devam edeceklerini söyledi.

Adıyaman'da Ulaşım Ağı Genişliyor

Adıyaman Belediyesi tarafından sürdürülen Güney Çevreyolu’ndaki çalışmaları yerinde inceleyen Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç, Adıyaman’da ulaşım ağını genişletmek için gayretle çalışmaya devam edeceklerini dile getirdi.

Şehir içi ulaşım ağını geliştirmek için devam eden çalışmalardan bir tanesi olan Güney Çevreyolu’nda incelemelerde bulunan Adıyaman Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç, sorumlulardan bilgi aldı.

İncelemeler sonunda kısa bir değerlendirmede bulunan Başkan Kılınç, “Karapınar Mahallesi’nde Organize Sanayi Bölgesi ile Küçük Sanayi Sitesi’ni birbirine bağlayacak olan yolda sürdürülen Kuzey Çevreyolu çalışmalarıyla birlikte şehrin güney kısmında süren Güney Çevreyolu çalışmalarımız ile Adıyaman’ımız ulaşımda rahat bir nefes alacaktır. İnşallah bu ve planladığımız diğer projelerimizle halkımızın ihtiyaçlarını karşılayıp, şehrimizi daha yaşanabilir bir kent haline getireceğiz” diye konuştu.

Vatandaşlar ise yapımı süren yeni çevreyolları ile Adıyaman’ın çok önemli bir sorununun daha çözüleceğini ifade ederek, Başkan Kılınç’a ve ekibine teşekkür etti.