YEREL
Giriş Tarihi : 02-04-2021 19:44   Güncelleme : 05-04-2021 09:25

AK Parti Esnaf Ziyaretinde

AK Parti Adıyaman teşkilatları Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç ile birlikte Erdem Caddesi'ndeki esnfları ziyaret etti.

AK Parti Esnaf Ziyaretinde

Adıyaman Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç, İl Başkanı Mehmet Dağtekin, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Av. Mustafa Alkayış ve Gençlik Kolları Başkanı Mevlüt Kuştepe, yönetim kurulu üyeleri ve partililer ile birlikte esnaf ziyaretleri gerçekleştirerek, esnafların sorunlarını dinledi.
Esnaf ziyaretinden bir açıklama yapan Ak Parti Adıyaman Merkez İlçe Başkanı Av. Mustafa Alkayış; "AK Parti Adıyaman Merkez İlçe Başkanlığı olarak İl Başkanımızın talimatları doğrultusunda her hafta Adıyaman esnafımızla bir araya geliyoruz. Özellikle pandemi sürecinde esnafımızın durumunu talep ve beklentilerini raporlayarak ilgililere özelikle başta milletvekillerimiz olmak üzere tüm yetililere ulaştırıyoruz. Yerelde yapılan hizmetlerle ilgili de Belediye Başkanımızla beraber Adıyaman halkımızın hemşehrilerimizin taleplerini yerine getirmeye, onlara hizmet etmeye çalışıyoruz. Bugün de Adıyaman Belediye Başkanımız sayın Dr. Süleyman Kılınç, İl Başkanımız sayın Mehmet Dağtekin, Ak Parti Gençlik Kolları Başkanımız Mevlüt Kuştepe ve teşkilatlardaki arkadaşlarımızla beraber Erdem Caddesi'ndeki esnaflarımızı ziyaret ediyoruz.  AK Parti olarak sürekli halkın gönlüne girmek halkımıza hizmet ederek yaptığımız çalışmanın yeni bir merhalesi ve halkası yaptığımız çalışmalarda esnafımızın özellikle hükümetimizin politikalarından memnun olması Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a ve Ak Parti'ye olan desteğinin devam ettiğini görmek bizi gerçekten mutlu ediyor. Bütün hemşehrilerimize çok teşekkür ediyoruz ve AK Parti teşkilatları olarak vatandaşlarımızın her zaman yanında olaya devam edeceğiz.  Pandemi kurulları Maske, Mesafe ve Hijyen kurallarına titizlikle riayet ederek hemşehrilerimizin taleplerini beklentilerini mutlaka alacağız ve bunları çözmek için yoğun bir gayret göstereceğiz. Tüm Adıyamanlı hemşehtilerimize saygılarımızı sunuyoruz" şeklinde konuştu.