SİYASET
Giriş Tarihi : 08-04-2022 09:56

AK Parti ‘Gönül Sofrası’nda

AK Parti Adıyaman Merkez İlçe Teşkilatı’nın, Ramazan ayı boyunca vatandaşların ‘Gönül Sofrası’nda olacağı belirtildi.

AK Parti ‘Gönül Sofrası’nda

‘Gönül Sofrası’ adı altında vatandaşlarla buluşacakları açıklamasında bulunan Merkez İlçe Başkanı Alkayış, “Pandemi nedeniyle 2 senedir iftar programı yapamamıştık. Bu yıl vatandaşlarımızla gönül sofrasında buluşacağız” dedi.

Alkayış sözlerine şöyle devam etti; “Ramazan ayı birlik ve beraberliğin, toplumsal dayanışmanın en üst seviyeye çıktığı bir aydır. Bu mübarek ayda vatandaşlarımızla bir araya gelmeye,  iftarlarda buluşmaya, gönül köprüleri kurmaya çalışacağız. İl Başkanımız Sayın Mehmet Dağtekin'in talimatları ile tüm teşkilatımız sahadadır. Yoğun programına rağmen İl Başkanımız bizleri yalnız bırakmadı.

AK Parti Adıyaman Merkez İlçe Başkanlığı olarak Ramazan ayı boyunca her gün bir hemşerimizin evine misafir olmaya gayret göstereceğiz. Bugün Esentepe Mahallesi'nde oturan hemşehrimiz Mehmet Kendir’inin evine İl Başkanımız Mehmet Dağtekin, yönetim kurulu üyemiz Mahmut Uyar ve Esentepe Mahalle başkanımız Mesut Gürbüz ile birlikte misafir olduk. Ramazan ayı boyunca da Adıyaman'ımızdaki belli başlı mahallelerimizde, hemşerilerimizle iftarda bir arada olacağız. Ramazan ayı vesilesiyle hemşehrilerimizle bir araya gelip sohbet etmeye onları dinlemeye, muhabbet etmeye çalışacağız. Her zaman halkımızın içerisinde, milletimizle beraber siyaset yapıyoruz. Ramazan ayında bunun güzel bir imkânı olan sofralarımızı, muhabbetimizi paylaşıyoruz. Böylelikle bizim kadim değerlerimizden olan Ramazan'ı en iyi şekilde değerlendirmeye çalışıyoruz. Bizleri evlerinde misafir eden bütün hemşehrilerimize öncelikle teşekkür ediyor, saygılarımı sunuyorum" dedi. AK Parti İl Başkanı Mehmet Dağtekin ise, teşkilat olarak 9 ilçede aynı formatta Ramazan programı yaptıklarını belirterek; "Bu güzel organizasyondan dolayı Merkez İlçe Teşkilatı’na teşekkür ediyorum. Şu anda bir aylık Ramazan ayı çalışmalarını programladık. Kadın ve Gençlik Kollarımız kendi alanlarında, il ve ilçe teşkilatlarımız kendi alanlarında sahada çalışıyorlar. Her zaman halkımız ile bir aradayız. Tüm hemşehrilerimin Ramazan ayını tebrik ediyorum" dedi.

Bilal KaradağBilal Karadağ