ZİYARET
Giriş Tarihi : 04-08-2021 10:39   Güncelleme : 04-08-2021 10:39

AK Parti Heyetinden Ziyaret

AK Parti heyeti, kamu kurum ve kuruluşlarının yanı sıra OSB’de fabrikaları ziyaret ederek, çeşitli istişarelerde bulundu.

AK Parti Heyetinden Ziyaret

Çeşitli ziyaret ve temaslarda bulunmak üzere Adıyaman’a gelen Genel Merkez Disiplin Kurulu Başkanı Ahmet Aydın beraberinde AK Parti Adıyaman Milletvekili İbrahim Halil Fırat, AK Parti İl Başkanı Mehmet Dağtekin, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Mustafa Alkayış, AK Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Fehmi Yılmaz, Kadın Kolları Başkanı Saliha Diler, Gençlik Kolları Başkanı Mevlüt Kuştepe ve yönetim kurulu üyeleri ile birlikte kamu kurum ve kuruluşlarının yanı sıra OSB’de fabrikaları ziyaret ederek çeşitli istişarelerde bulundular.

AK Parti heyeti ilk olarak İl Genel Meclis Başkanı Mehmet Can Erdoğan’ı makamında ziyaret ederek kırsal bölgelere yapılan yatırımlarla ilgili görüş alışverişinde bulundular. Daha sonra İl Genel Meclisinin Ağustos Ayı Grup toplantısına katılan AK Parti heyeti, meclisin bu ay içerisinde gerçekleştireceği çalışmalarla ilgili gündem maddeleri konuşuldu. Burada bir konuşma yapan Merkez Disiplin Kurulu Başkanı Ahmet Aydın “Bugüne kadar yaptıkları çalışmalardan dolayı başta İl Genel Meclisi Başkanımız Mehmet Can Erdoğan olmak üzere İl Genel Meclisi Üyelerimize teşekkür ediyorum. AK Parti iktidarıyla birlikte Adıyaman’ımızın en ücra köylerimize kadar çok güzel hizmetler götürdük. Bu hizmetlerden dolayı milletimizin bizlere olan teveccühleri en büyük mutluluk kaynağımız oldu. Elbette hizmet gereklidir. Ama biz asla bu hizmetleri yeterli görmüyor daha fazlasını yapmak için yoğun gayret gösteriyoruz. Bunun yanı sıra en önemlisi ise hizmet götürdüğümüz yerlerdeki vatandaşlarımızın gönlünü kazanmaktır. İl Genel Meclisimizin her üyesinin bu şiarla çalıştığından asla şüphemiz yoktur. Bu vesile ile toplantımızın Adıyaman’a hayırlı olması diliyorum” dedi.

Milletvekili İbrahim Halil Fırat ise  Hükumetin imkânlarını en verimli şekilde değerlendiren İl Genel Meclis Üyelerine teşekkür ederek “ Adıyamanlı hemşehrilerimize en üst düzeyde yarar sağlayacak  hizmetleri önceleyerek hareket etmek ve ilimize yapılacak hizmetleri en hızlı şekilde hayata geçirmek son derece önemlidir. En zorlu süreçlerde bile hizmetleri aksatmayan çalışmalarına devam eden  İl Genel Meclis üyelerimize teşekkür ediyor,  Ağustos ayı toplantısının hayırlara vesile olmasını diliyorum “diye konuştu.

Daha sonra konuşan AK Parti Adıyaman İl Başkanı Mehmet Dağtekin İl Genel Meclisinin çalışma azmini ve heyecanını asla kaybetmediğini vurgulayarak “ Zira sorumluluğumuz büyük . Bu nedenle vatandaşlarımıza en iyi hizmeti sunmalıyız. İnşallah Valimizle, Milletvekillerimizle Belediye Başkanlarımızla ,İl Genel Meclis Üyelerimizle el ele vererek Adıyaman’ımızı hedeflerine ulaştıracağız. Bunu da il yönetiminde uyumu sağlayarak, ortak akılla sağlayacağız. AK Parti olarak tevazu, samimiyet ve gayretin merkezinde olduğu bir siyaset anlayışını temsil etme şuuruyla çalışmalarımıza devam ediyoruz. İnşallah bundan sonra da bu şuurla çalışmalarımıza devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

İl Genel Meclis Toplantısı sonrası Adıyaman Valisi Mahmut Çuhadar’ı makamında ziyaret eden AK Parti heyeti Adıyaman’ın ihtiyaçları ve devam eden yatırımlar hakkında çeşitli istişarelerde bulundular. Valilik ziyareti sonrası İl özel İdare Genel Sekreteri Sami Işık ile de bir araya gelen AK Parti heyeti burada kurumun 2021 yılında köylere yönelik altyapı, devam eden, yapılması planlanan yatırım ve çalışmalar hakkında bilgi aldılar.

Ziyaretler kapsamında İl Milli Eğitim Müdürlüğüne atanan Hakan Gönen’e de hayırlı olsun ziyaretinde bulunan AK Parti  heyeti burada müdür yardımları ve şube müdürleri ile bir araya gelerek eğitim yatırımlarına yönelik çeşitli istişarelerde bulundular.

AK Parti heyetinin bir sonraki durağı Adliye Sarayı oldu. Burada Cumhuriyet Başsavcısı Bozan Çevik ile bir süre görüşen AK Parti daha sonra Adıyaman Baro Başkanı Mustafa Köroğlu ve yönetimi ile bir araya gelerek yeni yapılacak olan Adıyaman Barosu binasının projesi üzerinde fikir alışverişinde bulundular.

Adıyaman Organize Sanayi Bölgesi'ni ziyaret eden AK Parti heyeti burada firma sahipleriyle bir araya gelerek üretimde verimliliğin artırılmasına yönelik istişarelerde bulunduktan sonra fabrikada çalışan işçilerle sohbet ederek kolaylıklar dilediler.