SİYASET
Giriş Tarihi : 27-04-2022 13:42

AK Parti Mahalle Toplantılarına Ağırlık Verdi

AK Parti Adıyaman Merkez İlçe Teşkilatı, Malazgirt Mahallesi'nde, mahalle yönetimi ve sandık başkanları toplantısı düzenledi.

AK Parti Mahalle Toplantılarına Ağırlık Verdi

AK Parti Merkez İlçe Teşkilatı, Genel Başkan Yardımcısı ve Teşkilat Başkanı Erkan Kandemir’in Başkanlığında Malazgirt Mahallesi Mahalle Yönetimi ve Sandık Başkanları ile İftarda Bir Araya Gelerek Mahalle Teşkilat Toplantısı Düzenledi.

Toplantıya; Genel Başkan Yardımcısı ve Teşkilat Başkanı Erkan Kandemir ve Genel Merkez ekibinin yanı sıra TBMM Milli Savunma Komisyonu Başkanı Ahmet Aydın, Milletvekili İbrahim Halil Fırat, İl Başkanı Mehmet Dağtekin, Belediye Başkanı Süleyman Kılınç, Gençlik Kolları Başkanı Mevlüt Kuştepe ve mahalle teşkilatının katılımları ile Malazgirt Mahalle Başkanı Celal Taştan’ın evide düzenlendi.

Toplantı Açılış konuşmasını gerçekleştiren AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Teşkilat Başkanı Erkan Kandemir, “Öncelikle bizleri bu bereketli iftar sofrasında bir araya getiren Merkez İlçe Teşkilatına ve Başkanımız Mustafa Alkayış’a çok teşekkür ediyorum. Mahalle teşkilatlarımız  Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan  için çok büyük bir önem taşıyor. Mahalle teşkilatlarımız davamızın bel kemiğidir. Bundan sonra daha disiplinli ve uyum içinde çalışarak 2023 seçimlerine en iyi şekilde hazırlanacağımıza olan inancımız tamdır"dedi.

Daha sonra söz alan Merkez İlçe Başkanı Av. Mustafa Alkayış şunları söyledi; "Merkez ilçemize bağlı Malazgirt Mahalle başkanlığımızın yönetim kurulu toplantısını Genel Merkez Teşkilat Başkanımız Sn. Erkan Kandemir’in iştiraki ile  gerçekleştirdik. Malazgirt Mahallemiz 9 kişilik yönetim kurulu ve 13 kişilik sandık başkanından oluşuyor. Merkez ilçe başkanlığı olarak Adıyaman Merkez ilçede 33 Mahalle başkanımız ve yönetim kurulu üyeleri ile  136 tane Köy başkanımızla teşkilatlanmamızı tamamlamış bulunmaktayız. 669 tane sandık yönetim kurulu başkanımız bulunmaktadır. Biz teşkilatlı çalışan bir siyasi partiyiz. Cumhurbaşkanımızın bize gösterdiği hedeflere doğru sürekli bir gayret içerisindeyiz. Bütün teşkilatlarımızla uyum içerisinde beraber çalışıyoruz. Yaptığımız bütün çalışmalar  partimizin iç çalışma yönetmeliğine uygun bir şekilde icra edilmektedir. Bütün teşkilat kademelerimizi harekete geçirerek, sürekli sahada olarak, milletimizle iletişim içerisinde düzenli  yapılan çalışmalarımız var. Bu noktada İl Başkanımız, Adıyaman Belediye Başkanımız, İl Genel Meclis üyelerimiz, Belediye Meclis üyelerimiz, Mahalle başkanlarımız, Milletvekillerimiz, Kadın Kolları ve Gençlik Kolları Başkanımız, Mahalle başkanlarımızın koordinesinde Adıyaman’ ımızın bütün yerleşim birimlerini ve bütün köylerine ulaşmak için yoğun bir gayret içerisindeler. Mahalle başkanlarımız, bizim milletimize açılan pencerelerimizdir. AK Parti Adıyaman Merkez İlçe Başkanlığı olarak çıtayı çok yükseklerde tutuyoruz. Bütün çalışmalarımızı teşkilatlı olarak yapıyoruz. Bu gün yaptığımız çalışma da Malazgirt mahalle başkanımız Celal Taştan’nın başkanlığında Mahalle yönetim kurulu  ve 13 sandık başkanı toplantısıdır. Milli Savunma Komisyonu başkanımız Sayın Ahmet Aydın, Milletvekilimiz Sayın İbrahim Halil Fırat, İl başkanımız Sayın Mehmet Dağtekin, Adıyaman Belediye Başkanımız Sayın Süleyman Kılınç, Gençlik Kolları başkanımız Sayın Mevlüt Kuştepe ile birlikte Mahalle yönetim kurulu toplantımızda iştirak eden Genel Merkez Teşkilat Başkanımızın da bulunması bizim için çok büyük bir onurdur.  AK Partimiz dışında hiçbir siyasi parti bu şekilde ve bu düzende bir çalışma modelini gerçekleştiremez. Sandık bazlı teşkilat çalışmalarımıza aynı şekilde devam edeceğiz. Bu çalışmalarımızın hayırlara vesile olmasını temenni ediyor, Genel Merkez Teşkilat Başkanımıza saygılarımı sunuyorum"dedi.

Bilal KaradağBilal Karadağ