SİYASET
Giriş Tarihi : 25-04-2022 13:49

AK Parti Sandık Başkanlarıyla İftarda Buluştu

AK Parti Adıyaman Merkez İlçe Başkanı Av. Mustafa Alkayış, Akpınar bölgesinde 24 köy sandık başkanları ile iftarda bir araya geldi.

AK Parti Sandık Başkanlarıyla İftarda Buluştu

Adıyaman Merkez İlçe teşkilatının köy başkanları buluşmalarının ikinci durağı Akpınar bölgesinde oldu.

 Başkan Mustafa Alkayış bu kez Akpınar bölgesi köy başkanları İle iftarda bir araya geldi. Buluşmaya; İl Başkanı Mehmet Dağtekin, Merkez İlçe Başkan Yardımcısı ve Bölge Koordinatörü Ömer Dicle, Gençlik Kolları Başkanı Mevlüt Kuştepe, İl Genel Meclis Üyesi Osman Koyuncu, teşkilat mensupları ve köy başkanları katıldı.

Program ile ilgili açıklama yapan Mustafa Alkayış şunları söyledi; "Akpınar bölgesi köy başkanları toplantımızı bölge koordinatörümüz Ömer Dicle, il genel meclis üyelerimiz Osman Koyuncu'nun riyasetinde, İl Başkanımız Mehmet Dağtekin, Gençlik Kolları Başkanımız Mevlüt Kuştepe ile birlikte icra ettik. Akpınar bölgesindeki köy başkanlarımız iştirak ettiler. İftar vesilesiyle bir araya geldik. Bölgede özellikle il genel meclis üyelerimizin yaptığı köylerdeki çalışmalar, kanalizasyon, içme suyu, kilitli parke, çöplerin toplanması gibi ana hizmetler ve köylerimizin hizmete yönelik talepleri beklentileri onun planlamasını yaptık. İl Başkanımız Mehmet Dağtekin’in iştiraki ile toplantımızı gerçekleştirdik. Yaptığımız çalışmanın hayırlara vesile olmasını temenni ediyoruz" dedi.

İl Başkanı Mehmet Dağtekin ise; “Ramazan'ın bereketini ve muhabbetini yaşamaya devam ediyoruz. İl Genel Meclis Üyemiz Osman Koyuncu’nun ev sahipliğinde, Merkez İlçe Başkanımız Av. Mustafa Alkayiş, Gençlik Kolları Başkanımız Mevlüt Kuştepe ve teşkilat mensuplarımızla bölge köy başkanlarımızla iftarda bir araya geldik" dedi.

Bilal KaradağBilal Karadağ