SİYASET
Giriş Tarihi : 12-04-2021 16:11   Güncelleme : 12-04-2021 16:11

AK Parti’den Esnaf Ziyaretine Devam

AK Parti Adıyaman teşkilatı esnaf ziyaretlerine aralıksız devam ediyor.

AK Parti’den Esnaf Ziyaretine Devam

AK Parti Adıyaman teşkilatı ziyaret programları kapsamında Bahçelievler Mahallesi’nde faaliyet gösteren esnafları iş yerlerinde ziyaret ederek, bir süre sohbet edip sorun, istek ve talepleri hakkında istişarelerde bulundu.

Esnaf ziyaretine AK Parti Adıyaman Milletvekili İbrahim Halil Fırat, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Av. Mustafa Alkayış AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Mevlüt Kuştepe, AK Parti Kadın Kolları Başkanı Av. Saliha Diler ve teşkilat üyeleri katıldı.

Esnaf ziyareti sırasında AK Parti Adıyaman Milletvekili İbrahim Halil Fırat yaptığı açıklamada, Bütün programlarda esnaf ziyaretlerine büyük önem verdiklerini belirterek, “Esnaflarımızın özellikle pandemi sürecinde yaşadıkları sıkıntılarını biliyoruz. Onlarının yükünü hafifletmek ve bu pandemi sürecinde en az zararla bu süreci tamamlatmak için Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde çalışmalarımıza devem ediyoruz.  Biz de bugün AK Parti Merkez İlçe Başkanımız Avukat Mustafa Alkayış ve teşkilat üyelerimizle birlikte Adıyaman esnafımızın taleplerini beklentilerini alıyoruz. Kendileri ile bire bir görüşerek notlarımızı alıyor ve bunları çözmek için yoğun bir gayret içerisinde bulunuyoruz. Adıyaman esnafımız her zaman Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a AK Parti’mize büyük destek oldular. Şu anda da desteklerini görüyoruz. İnşallah bu pandemi şartlarının hafiflemesi ile beraber eski günlerimize döneceğiz” ifadelerinde bulundu.  

Esnaf ziyaretleri sırasında açıklama yapan AK Parti Merkez İlçe Başkanı Av. Mustafa Alkayış ise, “Ak Parti olarak sürekli vatandaşlarımızın içerisindeyiz. Hemşehrilerimizle beraber temas halindeyiz, diyalog halindeyiz. Bu diyaloglarımız devam edecek” cümlelerini kurarak, şöyle devam etti:

“Haftalık olarak esnaf ziyaretlerimizi devem ettiriyoruz.  Belediye Başkanımız, İl Başkanımız, Gençlik Kolları Başkanımız, Kadın Kolları Başkanımız, İl genel Meclisi üyelerimiz, Belediye Meclis üyelerimiz ve teşkilatlarımız ile Adıyaman programları varsa milletvekillerimizle beraber mutlaka esnaf ziyaretlerimizi aksatmıyoruz. Onlarla birlikte bir araya geliyoruz. Bugün de Bahçelievler esnaflarımızla beraberiz. AK Parti Adıyaman Milletvekili İbrahim Halil Fırat’la beraber esnafımızı ziyaret ediyoruz. Onların talepleri ve beklentilerini not alıyoruz. Sıkıntılarını takip ediyoruz. İnşallah çözmek için de büyük gayret gösteriyoruz. 2023 hedefine doğru yürüyoruz. Bu nedenle milletimizle beraberiz. Bu hedefleri hep beraber gerçekleştireceğiz. İnşallah bu pandemi şartlarının hafiflemesi ile birlikte yeniden çok güzel günlere hep beraber kavuşacağız. Adıyaman'ımız, Türkiye'miz olarak eski günlerimizi yeniden yaşayacağız diyor, bu çalışmalarımızın hayırlara vesile olmasını diliyoruz.”