SİYASET
Giriş Tarihi : 10-06-2022 23:26

AK Parti’den Köy Buluşmaları Etkinliği

AK Parti Adıyaman Merkez İlçe Başkanı Av. Mustafa Alkayış, Bağdere bölgesine bağlı 19 Köy başkanı ile bir araya geldi.

AK Parti’den Köy Buluşmaları Etkinliği

Adıyaman Merkez İlçe teşkilatının köy başkanları buluşmalarının dördüncü durağı Bağdere bölgesindeydi.

 Başkan Mustafa Alkayış Bağdere bölgesi Köy başkanları İle bir araya geldi. Buluşmaya; İl başkanı Mehmet Dağtekin, Merkez ilçe Siyasi ve Hukuki İşler Başkanı Ziya Başaran, Bölge Koordinatörü H.Oğuzhan Kılınç, İl Genel Meclis Üyesi Şeyh Mehmet Kılınç, İl Genel Meclis Başkanı Mehmet Can Erdoğan, Gençlik Kolları Başkanı Mevlüt Kuştepe, Kadın Kolları Başkanı Saliha Diler ve köy başkanları katıldı.

Program ile ilgili açıklama yapan Mustafa Alkayış şunları söyledi; "Bağdere bölgesi köy başkanları toplatımızı il genel meclis üyelerimiz Şeyh Mehmet Kılınç ın riyasetinde, il başkanımız Mehmet Dağtekin, İl Genel Meclis Başkanı Mehmet Can Erdoğan ile birlikte icra ettik. Bağdre bölgesindeki köy başkanlarımız iştirak ettiler. Bölgede özellikle il genel meclis üyelerimizin yaptığı köylerdeki çalışmalar, kanalizasyon, içme suyu, kilitli parke, çöplerin toplanması gibi ana hizmetler ve köylerimizin hizmete yönelik talepleri beklentileri onun planlamasını yaptık. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın talimatları ile şehir merkezindeki tüm hizmetlerin köylerde de olması için gayret ediyoruz. Merkez Ilçe sınırları içerisinde 136 köyümüzün tamamına il genel meclisi üyelerimiz hizmet ediyorlar. Halkımızın desteği ile son yapılan yerel seçimlerde Merkez ilçemizin 7 il genel meclisi üyemizin tamamı AK Partimiz tarafından temsil edilmektedir. Bu teveccühe layık olmaya çalışıyoruz. il başkanımız Mehmet Dağtekin’in iştiraki ile toplantımızı gerçekleştirdik. Yaptığımız çalışmanın hayırlara vesile olmasını temenni ediyoruz" Dedi.

İl Başkanı Mehmet Dağtekin ise; "Bölge köylerinde yapılan çalışmaların köy başkanlarımızın büyük emeği olduğunu belirterek toplantıyı düzenleyen Merkez İlçe Başkanımız Mustafa Alkayış ve il Genel Meclis Üyemiz Şeyh Mehmet Kılınç a teşekkür ediyorum" dedi.

Bilal KaradağBilal Karadağ