SİYASET
Giriş Tarihi : 13-06-2021 15:40   Güncelleme : 13-06-2021 15:40

AK Parti'den Köylere Ziyaret

AK Parti Adıyaman Merkez İlçe Başkanlığı’nın organizesiyle merkez ilçeye bağlı köylere program düzenlendi. Birçok köy ziyaret edildi.

AK Parti'den Köylere Ziyaret

Köy programları kapsamında AK Parti Genel Merkez Disiplin Kurulu Başkanı Ahmet Aydın, AK Parti Adıyaman İl Başkanı Mehmet Dağtekin ve İl Genel Meclis Üyesi Hamza Özçelik ile birlikte merkez ilçeye bağlı Sarıkaya, Kavak, Varlık, Çatalağaç, Başlıca, Doğalı, Mustafabeyli köylerini ziyaret ettiler. AK Parti Adıyaman Milletvekili İbrahim Halil Fırat, Merkez İlçe Başkanı Av. Mustafa Alkayış ve İl Genel Meclis üyesi Osman Koyuncu ile birlikte merkez ilçeye bağlı Doyran, Battalhöyük, Elmacık, Külafyöyük, Ilıcak, Uğurca, Akpınar, Gümüşkaya, Ağcin, Kuyulu, Bebek, Köristan ve Atakent köylerini ziyaret ettiler. AK Parti Adıyaman Milletvekili M. Fatih Toprak, Teşkilat Başkanı Ziya Başaran ve İl Genel Meclisi üyesi Fatih Olgun ise merkez ilçeye bağlı Sarıharman, Çayırlı, Çıplakbaba, İncebağ, Dişbudak, Aydınlar, Kızılcapınar, Karahöyük, Aydınoluk, İpekli ve Eski Hısnımansur köylerini ziyaret ettiler.

Konuya ilişkin bir açıklama yapan AK Parti Merkez İlçe Başkanı Av. Mustafa Alkayış; “AK Partimiz köylerimizde hizmette destanlar yazdı. Yapılan hizmetleri yerinde görmek, köylerimizin talep ve beklentilerini karşılamak için AK Parti Genel Merkez Disiplin Kurulu Başkanımız Ahmet Aydın, AK Parti Adıyaman Milletvekillerimiz İbrahim Halil Fırat ve M. Fatih Toprak ile İl Başkanımız Mehmet Dağtekin’in de katılımı ile köy programı yaptık. İl Genel meclis üyelerimizin sorumlu oldukları ve hizmet götürdükleri köyleri üç grup halinde programlayıp, ziyaret ettik. Bu ziyaretlerde köylerde yapılan hizmetleri yerinde gördük. Talepleri ve beklentileri raporlayarak takip edeceğiz. Köy muhtarlarımızın beklentilerini yerine getirmek için gayrete devam edeceğiz. Merkez ilçe olarak köylerimizde hizmet götürme anlamında %97’ler civarındayız. AK Partimiz köylerimizin, kanalizasyon, yol, kilitli parke, içme suyu gibi temel sorunlarını çözmüştür. Bu gün tüm köylerimizde çöplerimiz toplanmaktadır. Cumhurbaşkanımızın talimatları doğrultusunda şehirde hangi hizmetler varsa köylerimizde de aynı hizmetlerin olması için çalışmaya devam ediyoruz. Bilindiği üzere Merkez ilçemizde 7 tane il genel meclis üyeliği bulunuyor. Son yapılan yerel seçimlerde merkez ilçemizde 7 il genel meclis üyeliğinin hepsi halkımızın oyları ile AK Partimiz tarafından temsil edilmektedir. Yani halkımız yapılan hizmetlerin karşılığını oyları ile desteklemektedir. Bu da üzerimizde büyük bir sorumluluk vermektedir.  Bu ziyaretlerimizi devam ettirerek milletvekillerimiz ile birlikte merkez ilçemizdeki tüm köyleri ziyaret edeceğiz” şeklinde konuştu.