SİYASET
Giriş Tarihi : 03-04-2022 23:40

AK Parti’den Muhtar Buluşması

AK Parti Adıyaman Merkez İlçe Teşkilatı, Merkez İlçe Başkanı Av. Mustafa Alkayış başkanlığında Bağpınar Bölgesi’nde muhtar buluşması gerçekleştirildi.

AK Parti’den Muhtar Buluşması

Toplantıya; Bağpınar Bilal Yüksel- Bozhöyük Ahmet Karataş- Çobandede Mehmet Güli Atlıhan- Güzelyurt Şükrü Taşçı - Hacıhalil Hacı Yusuf Bilen - Hasankendi Mehmet Atıcı – Karakoç Ali Tanrıverdi – Ova Kuyucak Mehmet Çelik - Lokman Mehmet Nevzat Parlak -  Paşamezrası Hüseyin Göçer - TaşpınaR Ali Aziz Daşkoy -Tecir Nazif Yalgi - Yazıca Mahmut Delibaş - Yazlı Orhan Turan muhtarları katıldı.

 Alkayış; "Şehirlerde ne varsa köylerde de o olacak düsturuyla çalışıyoruz" dedi.

 Alkayış, sözlerine şöyle devam etti; "AK Parti olarak elimizde yapılacak olan çalışmalar büyük önem veriyoruz. Bugün de Bağpınar Bölgesinde 14 muhtarımızın katılımıyla toplantımızı yapıyoruz. Bu toplantımızı il genel meclis üyemiz Abdurrahman Parlak organize ediyor. Malumunuz Adıyaman Merkez İlçemizde 7 il genel meclis üyemiz var. 7'side AK Partimizi temsil ediyor. Bu vesile ile Merkez İlçemizdeki, taşradaki köylerimizdeki bütün çalışmalar elbette ki yükümüzü sorumluluğumuzu daha da artırıyor. Ben katılan bütün muhtarlarımıza çok teşekkür ediyorum. Ayrıca bugünkü toplantımıza İl başkanımız Mehmet Dağtekin, Adıyaman Milletvekillerimiz; İbrahim Halil Fırat, Yakup Taş, Adıyaman Belediye Başkanımız Dr. Süleyman Kılınç ve teşkilatımız ile birlikte toplantımızı icra ediyoruz. Köylerimizdeki kanalizasyon, içme suyu, kilitli parke gibi temel hizmetlerde merkez ilçemiz %99 oranında tamamlanmış durumda. Dolayısıyla Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'nın talimatıyla Şehirlerde ne varsa köylerde de o olacak sözü gerçekleşmiş durumdadır. Ancak sürekli zaman değişiyor, beklentiler değişiyor, hizmet kalitesi değişiyor, bizde halkımızın hizmetkârı olarak vatandaşlarımızın taleplerine cevap vermeye, onların taleplerini ilgililere ulaştırmaya ve bunları yerine getirmeye gayret gösteriyoruz. Bu noktada yoğun gayret gösteren il genel meclis üyelerimize çok teşekkür ediyorum. Bu Çalışmanın Hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum" dedi.

Bilal KaradağBilal Karadağ