SİYASET
Giriş Tarihi : 16-09-2021 20:17   Güncelleme : 16-09-2021 20:17

AK Parti'liler, Köy Grup Yollarını İnceledi

AK Parti Adıyaman İl Başkanı Mehmet Dağtekin, beraberindeki heyetle birlikte Bağdere mevkiinde devam eden grup yol çalışmalarını yerinde inceledi.

AK Parti'liler, Köy Grup Yollarını İnceledi

Yol çalışmalarını inceleyen AK Parti İl Başkanı Mehmet Dağtekin öncülüğündeki heyette İl Genel Meclis Başkanı Mehmet Can Erdoğan, Merkez İlçe Başkanı Mustafa Alkayış ve İl Genel Meclis Üyeleri yer aldı.

Saha çalışmaları kapsamında adeta çıkarma yaptığı Bağdere mevkiinde bir açıklama yapan AK Parti Adıyaman İl Başkanı Mehmet Dağtekin, konforlu  ulaşım sağlayacak yollarla vatandaşları  memnun eden çalışmaları sürdüreceklerini ve Adıyaman’ın her köşesine hizmet götürmeye devam edeceklerini söyledi. İl Genel Meclisinin adeta yol seferberliği başlattığını vurgulayan İl Başkanı Mehmet Dağtekin “Bugün İl Genel Meclis Başkanımız Mehmet Can Erdoğan, Merkez İlçe Başkanımız Mustafa Alkayış ve İl Genel Meclis Üyelerimizle köy grup yollarında devam eden çalışmaları inceliyoruz. Şuanda da Bağdere mevkiinde sürdürülen çalışmaları yerinde görmek için buraya geldik. AK Parti’nin hizmet şiarında eşitlik esastır. İl Genel Meclisimiz de bu şiarla Adıyaman’ımızın dört bir tarafına hizmetleri ulaştırmaktadır. Yol ve ulaşım imkânları bizim için medeniyet anlamı taşır. Biz ayrım yapmaksızın kadim ilimizin her köşesine gelişimi ve değişimi taşıyoruz. Her il genel meclis üyemiz kendi bölgelerinde bu çalışmaları yakından takip ediyor. Kendilerine şükranlarımı sunuyorum. Şunu özellikle bilmeliyiz ki; artık şehrimizde ne varsa köylerimizde de aynısı var. Özellikle KÖYDES yatırımlarıyla köylerimize çok hizmetlerimiz oldu, olmaya devam ediyor. Rabbim devletimize zeval vermesin. Ayrıca hizmetler noktasında İl Genel Meclis Üyelerimiz çok güzel bir organizasyonla hiçbir köyümüzün mağduriyetine mahal vermeden en hızlı bir şekilde hizmetleri oralara götürüyorlar. Bu vesile başta İl Genel Meclis Başkanımız Mehmet Can Erdoğan olmak üzere, İl Genel Meclis Üyelerimize ve İl Özel İdaremize teşekkür ediyorum” dedi.

İl Genel Meclisi Başkanı Mehmet Can Erdoğan ise konuşmasında çalışma sezonunun sonlarına doğru geldiğini ifade ederek “Çok verimli bir sezon geçirdik. Sadece merkez ilçemizde 870 km yol ağımız var. Hemen bu yolların tamamını bakım ve onarımı yapılmaktadır. Sezon sonuna yaklaştığımız şu günlerde tüm araç ve ekipmanlarımızla yol çalışmalarımız devam etmektedir. Bugün İl Başkanımız Mehmet Dağtekin, Merkez İlçe Başkanımız Mustafa Alkayış ve İl Genel Meclis Üyelerimizle birlikte çalışmaları devam eden grup yollarında incelemelere bulunuyoruz. Allah’ın izniyle ekim ayının sonuna kadar bakım ve onarım çalışmalarımız devam edecektir. Tabi bunun yanında kilitli parke ve alt yapı çalışmalarımızın devam ettiği bölgelerimizde var. İl Özel İdare olarak programa aldığımız çalışmalarımızı daha üst seviyeye çıkarma hedefindeyiz. İnşallah yıl sonuna doğru bu hedeflerimize ulaşacağız” şeklinde konuştu.

Merkez İlçe Başkanı Mustafa  Alkayış ise “İl Başkanımız Mehmet Dağtekin ile birlikte Merkez ilçemize hizmet eden il genel meclis üyelerimizle beraber Bağdere grup yol çalışmalarını inceliyoruz. Burası Bağdere’den başlayıp Yaylakonak’a kadar giden sarp bir araziye sahip. Ancak İl Genel Meclis Üyelerimiz adeta insan üstü bir gayretle kış mevsimi gelmeden tüm çalışmalarını noksansız yapıyorlar. Ben kendilerini tebrik ediyorum. Geçen hafta da yine Bağpınar bölgesinde incelemelerde bulunmuştuk. Adıyaman Merkez İlçemizin 135

köyümüzün tamamına yol, kilitli parke, çöp toplanması, kanalizasyon ve içme suyu gibi temel ihtiyaçları eksiksiz olarak ulaştırıyorlar. Bu gayretimiz ve çabamız devam edecek. Emeği geçenlerden Allah razı olsun. Çalışmaların Adıyaman’a hayırlı olmasını diliyorum” diye konuştu