SİYASET
Giriş Tarihi : 22-04-2022 11:37

Alkayış: Çalmadık Kapı Bırakmayacağız

Başkan Alkayış: "Adımlarımızı sağlam atarak, 2023’te merkez ilçede çalmadık kapı, sıkmadık el bırakmayarak, durmaksızın çalışmalarımıza devam ediyoruz."

Alkayış: Çalmadık Kapı Bırakmayacağız

AK Parti Adıyaman Merkez İlçe Başkanı Av. Mustafa Alkayış, Bağpınar bölgesinde 16 köy sandık başkanları ile iftarda bir araya geldi.

Adıyaman Merkez İlçe Teşkilatı, Ramazan Ayı’nda durmuyor. Başkan Mustafa Alkayış 'ın koordinasinde mahalle iftarları ve mahalle sandık başkanları iftarlarından sonra köy sandık başkanları İle iftarda bir araya geldi. Buluşmaya Merkez İlçe Siyasi ve Hukuk İşler Başkanı Ziya Başaran, İl Genel Meclis Üyesi Abdurrahman Parlak, teşkilat mensupları ve  Köy sandık başkanları katıldı.

Program ile ilgili açıklama yapan Mustafa Alkayış şunları söyledi; “Ramazan’ın 20. iftarında milletimizin emanetine sahip çıkan 16 Köy sandık kurulu üyelerimizle iftar sofrasında bir araya geldik. Adımlarımızı sağlam atarak 2023’te merkez ilçede çalmadık kapı, sıkmadık el bırakmayarak, durmaksızın çalışmalarımıza devam ediyoruz. AK Parti Merkez İlçe teşkilatı olarak tüm kademelerimizle birlikte hizmet etmeye, inşa etmeye ve çalışmaya devam edeceğiz. Ramazan’ın güzelliğini bizimle paylaşan teşkilatlarımıza teşekkür ediyorum" dedi.

Bilal KaradağBilal Karadağ