YEREL
Giriş Tarihi : 21-10-2021 16:13   Güncelleme : 21-10-2021 16:13

Alternatif Yol Ağı Genişliyor

Belediye Başkanı Süleyman Kılınç, Millet Caddesi ile Eski Besni Caddesi’ni birbirine bağlayacak olan Güney Çevreyolu’nda sürdürülen çalışmaları yerinde inceledi

Alternatif Yol Ağı Genişliyor

Adıyaman Belediyesi, 3. Çevreyolunu Eski Samsat Caddesine bağlamak için geçtiğimiz yıl Bahçecik Mahallesi ile Yunus Emre Mahallesi arasında kalan kısımda hizmete açtığı Millet Caddesi’ni şimdide şehrin batısına kadar uzatmak için kolları sıvadı.

Millet Caddesi ile Eski Besni Caddesini birbirine bağlayacak olan Güney Çevreyolu’nun çalışmalarına başlayan Adıyaman Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerinin çalışmalarını yerinde inceleyen Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç, Adıyaman’daki alternatif yolları arttırarak şehrin gelişimine katkı sunmayı amaçladıklarını dile getirdi.

Güney Çevreyolu’ndaki incelemeleri sırasında teknik ekipten bilgiler alan Başkan Kılınç, yolun tamamlanması ile birlikte şehrin doğu ile batı kısmını birbirine bağlayan önemli bir ulaşım ağının daha hizmete gireceğini belirterek, “Güney Çevreyolu’nda sürdürdüğümüz çalışmaları yerinde inceledik. İnşallah en kısa sürede çalışmalarımızı tamamlayıp halkımızın hizmetine açacağız” diye konuştu.

Başkan Kılınç daha sonra yol yapımında görev alan işçilerle ve çevre sakinleriyle sohbet edip, kolaylıklar diledi.