GÜNCEL
Giriş Tarihi : 23-03-2021 16:44   Güncelleme : 23-03-2021 16:44

ASDEP Dinamik Denetim İçin Sahada

Adıyaman Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü ASDEP personeli tarafından Dinamik Denetim Modeli Kapsamında denetimler gerçekleştirildi.

ASDEP Dinamik Denetim İçin Sahada

İçişleri Bakanlığının genelgesiyle yeni tip koronavirüs (Kovid-19) ile mücadele kapsamında oluşturulan "Dinamik Denetim Modeli" sürecinde "Haftalık Tematik Denetim Planı" kapsamında Adıyaman Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü ASDEP personeli tarafından Adıyaman Merkez ve İlçelerinde tematik olarak Balıkçı, Manav, Kuruyemiş, Çay Ocağı, Kafe ve Lokantalarda Kovid-19 denetimleri gerçekleştirildi.

Konu ile ilgili açıklamada bulunan İl Müdürü Fehmi Çelik; “Koronavirüs ile mücadelede yeni bir dönemde yer alıyoruz. Hayatımızın tekrar normalleşmesi bizlerin alacağı tedbirlere bağlı. Bu sürecin akamete uğramadan devam etmesi kamu kurumu olarak bizlerin gerçekleştireceği denetimler ile vatandaşlarımızın belirlenen kurallara uymasıyla daha etkin bir şekilde sağlanacaktır. Vatandaşlarımızdan beklentimiz Kontrollü Sosyal Hayat Kurallarına uyarak Maske - Mesafe ve Hijyen konusunda hassas davranarak rehavete kapılmamalarıdır” dedi.