KUTLAMA
Giriş Tarihi : 24-11-2021 00:04   Güncelleme : 24-11-2021 00:04

Aydın; “İstikbalimizin Mimarlarıdır”

TBMM Milli Savunma Komisyonu Başkanı ve AK Parti Adıyaman Milletvekili Av. Ahmet Aydın, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Aydın; “İstikbalimizin Mimarlarıdır”

Başkan Aydın mesajında, “Öğretmenlerimiz aziz milletimizin evlatlarını geleceğe hazırlayan büyük değerlerimiz, ülke olarak istikbalimizin mimarlarıdır. Eğitim-öğretim hayatımız güçlü olduğu müddetçe ülke olarak da her daim güçlü olacağız.  Milli kültürümüzü vaktin ruhuyla harmanlayıp, bilgi, beceri ve deneyimleriyle buluşturan ve nesillerimize aktaran öğretmenlerimiz, aziz milletimizin geleceği için çok önemli kutsal bir vazifeyi icra etmektedirler.

Dünyayı etkisi altına alan salgın boyunca, birçok alanda olduğu gibi eğitim-öğretim süreçleri de olumsuz yönde etkilendi. İnşallah dönem başından beri devam eden yüz yüze eğitimle bu olumsuzluklar çok kısa zaman içerisinde fedakâr öğretmenlerimizin gayretleriyle giderilecektir.

Bu duygu ve düşüncelerle, ömrünü öğrencilerine ve onların istikbaline adayan fedakâr öğretmenlerimize şükranlarımı sunuyor, aramızdan ayrılan öğretmenlerimizi rahmetle yâd ediyor, 24 Kasım Öğretmenler Günü’nün; öğretmenlerimiz ve ülkemiz için hayırlara vesile olmasını Allah’tan niyaz ediyorum” ifadelerini kullandı.