SİYASET
Giriş Tarihi : 27-08-2021 21:03   Güncelleme : 27-08-2021 21:03

Aydın’dan Doğu İllerine Ziyaret

AK Parti Merkez Disiplin Kurulu Başkanı ve Adıyaman Milletvekili Ahmet Aydın’ın, doğu illerini ziyaret programı devam ediyor.

Aydın’dan Doğu İllerine Ziyaret

Malazgirt Zaferi Kutlamaları için Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve beraberindeki heyetle birlikte Muş’a giden Aydın daha sonra Ağrı ve Van illerine bir ziyaret gerçekleştirdi.

İlk olarak Ağrı’nın Patnos ilçesini ziyaret eden Aydın; AK Parti Patnos İlçe Başkanlığı’nda partililerle bir araya geldi. Patnos’ta esnaf ziyaretleri yapan Aydın, Patnoslu vatandaşlarla da sohbet etti.

Aydın’ın Ağrı’dan sonraki ikinci durağı ise Van oldu. Aydın’ın Erciş ilçesinde de yoğun bir programı vardı. Erciş’te de esnaf ziyaretleri yapan Aydın,  esnafın yakın ilgisiyle karşılandı. Ahmet Aydın, Erciş programı kapsamında AK Parti İlçe Başkanlığına ziyarette bulunup, parti teşkilat mensuplarıyla yapılan ve yapılacak çalışmaları değerlendirdi.

Sel Bölgesinde İncelemelerde Bulundu

Erciş’ten geçtiğimiz günlerde sel felaketi yaşayan Van’ın Özalp ilçesine geçen AK Parti Merkez Disiplin Kurulu Başkanı ve Adıyaman Milletvekili Ahmet Aydın, AK Parti Özalp İlçe Başkanlığı’ndaki değerlendirme toplantısının ardından Özalp ilçesinde selden en çok etkilenen Yukarı Balçıklı mahallesinde incelemelerde bulundu. Mahallede yaşayan vatandaşlara geçmiş olsun dileklerinde bulunup, ihtiyaçları ile ilgili bilgi alan Aydın burada yaptığı açıklamada  “Elbirliği ile afetin izlerini silmek için gerekeni yapıyoruz. Sorunları yerinde tespit ediyor ve çözümü için gayret gösteriyoruz. Ak Parti iktidari olarak, tüm kurumlarımızla birlikte doğal afetlerden etkilenen vatandaşlarımızın yanındayız” dedi. Özalp İlçesine bağlı Yumruklu mahallesinde de vatandaşlarla bir araya gelen Aydın daha sonra ilçe merkezinde esnaf ziyaretleri gerçekleştirdi.