SPOR
Giriş Tarihi : 06-05-2021 16:26   Güncelleme : 06-05-2021 16:28

Bakır’dan Kulüplere Tebrik

Ankara Sağlık Bilimleri Üniversitesi Beyin Cerrahi Bölümü Öğretim Üyesi Prof. Dr. Abdurrahman Bakır, 2. Lige yükselen Adıyaman 1954 Spor kulübünü tebrik etti.

Bakır’dan Kulüplere Tebrik

2. Lige yükselen Adıyaman 1954 Spor kulübünü tebrik eden Ankara Sağlık Bilimleri Üniversitesi Beyin Cerrahi Bölümü öğretim üyesi görevlisi Prof. Dr. Abdurrahman Bakır, “Kahta 02 Spor’u da önümüzdeki yıl 2. Ligde görmeyi arzu ediyoruz” dedi.

Pandeminin gölgesinde bir sezon geçmesine rağmen Adıyaman’da faaliyetini sürdüren kulüplerin elde etmiş oldukları başarıdan dolayı büyük sevinç duyduklarını dile getiren Bakır; “İlimiz insanı sporu seven bir yapıya sahip. Uzun bir aradan sonra takımımız Adıyaman 1954 sporun yeniden 2. Lige yükselmesi, Kahta sporumuzun 3. Ligde ilimizi temsil etmesi, aynı zamanda Besni Akınspor ile İmamağaspor takımlarının ise yakın zamanda ilimizi BAL Liginde temsil edecek olmaları bizleri mutlu etmektedir. İnşallah önümüzdeki sezon takımlarımız bulundukları liglerde başarı göstererek bir üst lige çıkarlar. Bu vesileyle bizlere bu mutluluğu yaşatan kulüp yöneticilerimize, teknik heyetlerimize ve futbolcu kardeşlerimize teşekkür ediyor, başarılarının devamını diliyorum” dedi.