ZİYARET
Giriş Tarihi : 26-11-2021 23:38   Güncelleme : 26-11-2021 23:38

Başdenetçi Malkoç’tan Belediyeye Ziyaret

Çeşitli programlara katılmak üzere Adıyaman’a gelen TBMM Kamu Başdenetçisi Şeref Malkoç, Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç’ı makamında ziyaret etti.

 Başdenetçi Malkoç’tan Belediyeye Ziyaret

TBMM Kamu Başdenetçisi Şeref Malkoç, Adıyaman Üniversitesi’nde gerçekleştirilen ‘Ombudsmanlık ve Türkiye’nin 2023 Hedefleri’ konulu konferansa konuşmacı olarak katılmak üzere geldiği Adıyaman’da, Adıyaman Belediyesi’ni de ziyaret ederek Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç ile bir araya geldi.

Adıyaman Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç tarafından kapıda karşılanan TBMM Kamu Başdenetçisi Şeref Malkoç ve beraberindeki heyet, daha sonra başkanlık makamına geçti. Burada misafirlerine “hoş geldiniz” diyen Başkan Kılınç, sürdürülen belediyecilik çalışmalarıyla ilgili Kamu Başdenetçisi Malkoç’a bilgi verdikten sonra heyete ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.

Adıyaman’da olmaktan duyduğu memnuniyeti dile getiren Malkoç ise Adıyaman’ın ülkenin en önemli ve güzide şehirlerinden birisi olduğunu söyleyerek, kendilerini ağırlayan Belediye Başkanı Kılınç’a teşekkür etti.

Gerçekleşen ziyarette Kamu Başdenetçisi Şeref Malkoç, Başkan Kılınç’a yazdığı kitapları hediye ederken, Başkan Kılınç’ta ziyaret anısına Kamu Başdenetçisi Malkoç’a Adıyaman hatırası olan el işlemeli bakır tepsi seti hediye etti.

Başkanlık makamındaki ziyarete Kamu Başdenetçisi Malkoç’a, AK Parti İl Başkanı Mehmet Dağtekin, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Mustafa Alkayış, AK Parti Kadın Kolları Başkanı Saliha Diler, AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Mevlüt Kuştepe ile partililer eşlik etti.