SİYASET
Giriş Tarihi : 07-10-2021 17:50   Güncelleme : 07-10-2021 17:50

Başkan Dağtekin; "Tek Derdimiz Memleketimiz"

AK Parti Adıyaman İl Başkanı Mehmet Dağtekin, Ankara’da Katıldığı il başkanları toplantısı sonrasında, Adıyaman gündemini değerlendirdiklerini belirtti.

Başkan Dağtekin;

AK Parti Adıyaman teşkilatıyla Ankara’da bir araya gelen Başkan Dağtekin, “Tek derdimiz memleketimiz” cümlesini kurarak, Adıyaman için gece gündüz çalıştıklarını dile getirdi.    

AK Parti Adıyaman İl Başkanı Mehmet Dağtekin, Adıyaman Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç, Kadın Kolları İl Başkanı Av. Saliha Diler, Gençlik Kolları İl Başkanı Mevlüt Kuştepe ve İl Genel Meclisi Başkanı Mehmet Can Erdoğan “AK Parti Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı” öncesi AK Parti Genel Merkezi’nde GMDK Başkanı ve Adıyaman Milletvekili Ahmet Aydın'ı makamında ziyaret ettiler.

Başkan Dağtekin, yaptığı açıklamada; “Ankara’da bölge il başkanları toplantısı sonrası TBMM’de GMDK Başkanımız Ahmet Bey, Milletvekillerimiz Fatih Bey ve Yakup bey ile bir araya gelerek il başkanları toplantısındaki Adıyaman gündemimizi değerlendirdik. Teşkilatımız ile birlikte GMDK Başkanımız ve Milletvekilimiz Ahmet beyi makamında ziyaret ederek, Adıyaman'a yapılan yatırımların durumunu değerlendirip, yapılacak olan hizmetler ile ilgili verimli bir görüşme gerçekleştirdik.

AK Parti teşkilatı olarak bir ve bütün bir şekilde memleketimize hizmet yolundan yolumuza devam ediyoruz” dedi.