GÜNCEL
Giriş Tarihi : 14-03-2021 14:00   Güncelleme : 16-03-2021 16:19

Başkan İzci'den Tıp Bayramı Mesajı

Hak-İş Konfederasyonu'na bağlı Öz Sağlık-İş Sendikası Adıyaman İl Başkanı Osman İzci, "14 Mart Tıp Bayramı" nedeniyle bir mesaj yayımladı.

Başkan İzci'den Tıp Bayramı Mesajı

Başkan İzci mesajında, zor günlerde uzanan elleriyle ruhlara dokunan, parmaklarına verilen yeteneği emek ve zekaları ile birleştiren, başta doktorlar olmak üzere, tüm sağlık çalışanlarının '14 Mart Tıp Bayramı'nı kutladığını ifade ederek, şu sözlere yer verdi:

‘’Her mesleğin kendine göre zorluğu vardır ve her meslek kendince bir önemi hak eder. İnsan sağlığı her şeyin üzerindedir. Bu sebeple insanların huzurlu ve sağlıklı yaşaması için emek harcayan bir mesleğin çalışanlarının da bu saygı ve hürmeti tam anlamıyla hak ettiklerine inanıyorum. Özellikle bir yıldır tüm dünyanın mücadele ettiği koronavirüs salgınında doktorundan ebesine ve hemşiresine, idarecisinden teknik ve destek elemanına bütün sağlık çalışanlarımız özverili bir şekilde çalışıyorlar.7/24 görevlerinin başında olan fedakarlık göstererek vatandaşlarımızın yanında olan, sağlık çalışanlarımıza teşekkür ediyor ve bu duygu ve düşüncelerle '14 Mart Tıp Bayramı'nı kutluyor, fedakâr sağlık camiasına aileleri ile birlikte sağlık, başarı, huzur, afiyet ve mutluluklar diliyorum.”