KUTLAMA
Giriş Tarihi : 22-04-2021 16:53   Güncelleme : 26-04-2021 12:01

Başkan Kabaktepe’den 23 Nisan Mesajı

AK Parti İstanbul İl Başkanı Osman Nuri Kabaktepe, “23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı” dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Başkan Kabaktepe’den 23 Nisan Mesajı

Mesajında, “Eşine az rastlanılan bir mücadelenin Başkomutanı, Türkiye Büyük Millet Meclisi’mizin ilk Başkanı, Gazi Mustafa Kemal Atatürk ile tüm şehit ve gazilerimizi rahmetle, yad ediyorum” ifadelerine yer veren İl Başkanı Kabaktepe, açıklamasına şu şekilde devam etti:

“Gazi Meclisimizin kuruluşunun 101 yılına ulaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Yüce milletimiz yokluklar ve zorluklar içerisinde olan bir milletin vatan ve bağımsızlık uğruna neler yapabileceğini göstermiştir.

Verdiği eşsiz mücadele ile bağımsızlığını kaybetmiş tüm milletlere örnek olmuş, kurduğu meclis ile de egemenliğin kayıtsız şartsız millete ait olduğunu tüm dünyaya ilan etmiştir.

Gazi Meclisimizin kurulduğu günü tüm dünya çocuklarına armağan eden Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü, tüm şehit ve gazilerimizi bugün vesilesi ile rahmetle ve saygıyla yad ediyorum.

Ülkemiz çocuklarının ve tüm dünya çocuklarının bayramını tebrik ediyorum.

Tarihi şan ve şerefle dolu aziz milletimizin iradesinin tecelli ettiği Türkiye Büyük Millet Meclisi’mizin ilelebet yaşayacağını bir kez daha ifade etmek istiyorum.

Darbecilere, cuntacılara, vesayet hevesi ile yaşayan tüm odaklara milletimizin asla fırsat vermeyeceğinin bilinmesini özellikle belirtiyorum.

Bu duygu ve düşüncelerle milletimizin Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı tebrik ediyorum.”