YEREL
Giriş Tarihi : 13-11-2020 10:06   Güncelleme : 20-11-2020 11:25

Başkan Kılıç: Sabırsızlıkla Bekliyorum

Koronavirüsü yendiğini belirten Tut İlçe Belediye Başkanı Mehmet Kılıç, hizmete kaldığı yerden devam etmek için sabırsızlıkla beklediğini söyledi.

Başkan Kılıç: Sabırsızlıkla Bekliyorum

Geçtiğimiz günlerde koronavirüse yakalanan ve rahatsızlığı sonrası tedbir amaçlı bir süre hastanede gözetim altında tutulan Tut Belediye Başkanı Mehmet Kılıç, tamamen iyileşti. Kılıç ve eşinin yapılan ikinci testlerinde COVİD-19 a rastlanmadı. Belediye Başkanı Mehmet Kılıç ve eşinin hastanedeki tedavilerinin tamamlanmasından sonra taburcu edildiği öğrenildi. Hafta sonuna kadar evinde istirahat edecek olan Başkan Kılıç'ın, pazartesi günü görevine başlayacağı öğrenildi.

Konuyla ilgili telefonla ulaşarak görüşlerini aldığımız Başkan Kılıç; "Dünyayı kasıp kavuran covid-19’a maalesef biz de yakalandık. Her zaman tedbirli olmaya gayret ettim. Ben halkın içerisinde bir insanım ama bundan sonra daha da dikkatli olacağım. Şu anda tamamen iyileştim. Bu süreçte beni arayıp soran tüm dostlarıma, ilçe sakinlerimize ve partimizin üst düzey temsilcilerine teşekkür ederim. Hafta başında yeniden görevimin başına dönerek, ilçe halkımıza hizmetlerimize kaldığımız yerden devam edeceğim anı sabırsızlıkla bekliyorum" diye konuştu.