ZİYARET
Giriş Tarihi : 26-09-2021 15:27   Güncelleme : 26-09-2021 15:27

Başkan Kılınç Ağaç İşleri Esnafıyla Bir Arada

Her fırsatta Adıyaman esnafının yanında olan Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç, ağaç işleri esnafını ziyaret ederek, sorunlarını dinledi.

Başkan Kılınç Ağaç İşleri Esnafıyla Bir Arada

Adıyaman esnafının sorunlarıyla yakından ilgilenen ve her fırsatta yanlarında olan Adıyaman Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç, Adıyaman Ağaç İşleri Esnaf Odası Başkanı Zeynal Asnuk ile odun, kömür ve ardiye esnafını ziyaret etti.

Ziyarette esnafla sohbet edip sorunlarını dinleyen Başkan Kılınç, Adıyaman Belediyesi olarak her meslek grubunun ve esnafın yanında olduklarını dile getirdi. Başkan Kılınç ziyarette yaptığı konuşmada şunları söyledi: “Ağaç İşleri Esnaf Odasına kayıtlı esnafımızı ziyaret ederek hayırlı ve bol kazançlar dileyip, sorun ve taleplerini dinledik. İmkanlarımız ölçüsünde bahse konu olan sorunları çözüp, talepleri yerine getirmek için çalışacağız.”

Adıyaman Ağaç İşleri Esnaf Odası Başkanı Zeynal Asnuk ise yaptığı açıklamada, her zaman desteklerini yanlarında gördüklerini söylediği Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç’a teşekkür etti.