YEREL
Giriş Tarihi : 06-09-2021 16:46   Güncelleme : 06-09-2021 16:46

Başkan Kılınç Asfalt Çalışmalarını İnceledi

Adıyaman Belediyesi tarafından devam edilen asfalt çalışmalarını yerinde inceleyen Belediye Başkanı Kılınç, bölge sakinletriyle de bir araya gelerek sohbet etti

Başkan Kılınç Asfalt Çalışmalarını İnceledi

Adıyaman Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü tarafından şehrin birçok noktasında devam eden çalışmaları yerinde inceleyen Adıyaman Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç, bu incelemeler sırasında vatandaşlarla da bir araya gelerek sohbet ediyor.

Fen İşleri müdürlüğü tarafından çalışmaların sürdürüldüğü noktalardan bir tanesi olan Siteler Mahallesi’ndeki Kavi Caddesi’nde de çalışmaları inceleyen Başkan Kılınç, burada yaptığı açıklamada, “Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerimiz tarafından Siteler Mahallesi Kavi Caddesinde sürdürülen asfalt çalışmalarını inceleyerek sorumlu arkadaşlarımzıdan bilgiler aldık. İnşallah en kısa zamanda çalışmalarımızı tamamlayarak yolları halkımızın hizmetine açacağız” dedi.

İnelemeler sırasında cadde sakinleriyle de bir araya gelen Başkan Kılınç, amaçlarının bütün sorunlarından arındırılmış bir Adıyaman olduğunu dile getirdi.