YEREL
Giriş Tarihi : 15-12-2020 17:01   Güncelleme : 21-12-2020 13:22

Başkan Kılınç, Çalışmaları İnceledi

Adıyaman Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç, Lise Caddesi’nde sürdürülen yol genişletme çalışmalarını yerinde inceledi.

Başkan Kılınç, Çalışmaları İnceledi

Adıyaman Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü tarafından otogarın doğusunda bulunan Lise Caddesi’nde sürdürülen yol genişletme çalışmalarını yerinde inceleyen Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç, Adıyaman’ın ulaşım ağını sorunsuz hale getirmeyi amaçladıklarını söyledi.

Şehrin ulaşım ağını geliştirmek için birçok noktada çalışmalarını sürdüren Adıyaman Belediyesi tarafından otogarın doğusunda bulunan Lise Caddesi ile Malatya Yolunu birbirine bağlamak için sürdürülen çalışmaları yerinde inceleyen Adıyaman Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç, teknik sorumlulardan çalışmalarla ilgili bilgiler aldı.

Lise Caddesi’nde sürdürülen yol genişletme ve düzenleme çalışmaları sırasında açıklamalarda bulunan Başkan Kılınç, hedeflerinin ulaşımda sorunsuz bir il olduğunu dile getirerek, “Malatya Yolunu 400 Yataklı Eğitim ve Araştırma Hastanesine bağlayan Lise Caddesinde sürdürülen yol genişletme çalışmalarını yerinde inceleyerek, yoğun bir mesai ortaya koyan ekiplerimize kolaylıklar diledik. İnşallah burada ve şehrin diğer noktalarında sürdürdüğümüz yol genişletme ve açma çalışmalarımızla şehrimizin ulaşım ağını kısa süre içerisinde istenilen seviyeye getireceğiz” şeklinde konuştu.

Başkan Kılınç daha sonra yol genişletme çalışmalarında görev alan personelle sohbet edip, kolaylıklar diledi.