ADIYAMAN
Giriş Tarihi : 05-04-2022 15:05

Başkan Kılınç, Kent Meydanı ve Tarihi Çarşıda

Adıyaman Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç, Kent Meydanı ve Tarihi Çarşıda devam eden restorasyon çalışmalarını yerinde inceledi.

Başkan Kılınç, Kent Meydanı ve Tarihi Çarşıda

Adıyaman Belediyesi tarafından sürdürülen iki önemli projeyi yakından takip eden Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç, Kent Meydanı ve Tarihi Çarşıda sürdürülen restorasyon çalışmalarında gelinen noktalar hakkında sorumlulardan bilgi aldı.

İlk olarak, kısa süre önce yapımına başlanmasına rağmen hızla ilerleyen Kent Meydanı projesini yerinde inceleyen Başkan Kılınç, daha sonra Tarihi Çarşıda devam eden restorasyon çalışmalarını yerinde inceleyerek esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi.

Kısa sürede tamamlanarak Adıyaman'a kazandırılması hedeflenen her iki proje ile ilgi de sorumlulardan bilgiler alan Başkan Kılınç, çalışmalarla ilgili yaptığı değerlendirmede şunları ifade etti: "Tarihi Çarşımızda devam eden restorasyon çalışmalarını ve yapımı devam eden Kent Meydanı projemizde incelemelerde bulunup yetkili arkadaşlardan bilgi aldık. İnsanımıza ve memleketimize duyduğumuz aşkla, yolumuza devam ediyoruz."

Bilal KaradağBilal Karadağ