GÜNCEL
Giriş Tarihi : 19-03-2021 09:29   Güncelleme : 22-03-2021 14:04

Başkan Kılınç, 'Özel Kalem'e Konuk Oldu

YouTube’den yayın yapan ‘Özel Kalem TV’nin ‘Çarşamba Oturumları’nın bu haftaki konukları doktor belediye başkanları oldu.

Başkan Kılınç, 'Özel Kalem'e Konuk Oldu

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı, Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı ve Burdur Belediye Başkanıyla birlikte programa katılan Adıyaman Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç, pandemi süreci hakkında bilgiler verdi.

Adıyaman Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç, Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılınç, Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Osman Gürün ile Sağlıklı Kentler Birliği Belediye Başkanı ve Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz ile birlikte YouTube’den yayın yapan Özel Kalem TV’de yayınlanan ‘Çarşamba Oturumları programına konuk oldu.

Doktor belediye başkanlarının katılımıyla gerçekleşen ve moderatörlüğünü Erengül Bilenser’in yaptığı programa katılan belediye başkanları, yerel yönetimlerde pandemi süreçleri hakkında bilgi verdi.

Programda konuşan Adıyaman Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç, Adıyaman’daki koronavirüs gelişmelerini değerlendirerek, hükümetin koronavirüsle mücadele kapsamında uygulamaya koyduğu çalışmalar hakkında bilgiler verdi.

Belediye başkanlarının tek tek değerlendirmede bulunduğu program sonunda Başkan Kılınç, kendilerine bu imkanı tanıyan Özel Kalem TV yöneticilerine ve kendilerini izleyen vatandaşlara teşekkür etti.