YEREL
Giriş Tarihi : 11-11-2021 11:25   Güncelleme : 11-11-2021 11:25

Başkan Kılınç, Sahada Freze İşlemini İnceledi

Adıyaman Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç, Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından Sümerevler Mahallesi’nde sürdürülen freze işlemlerini yerinde inceledi.

Başkan Kılınç, Sahada Freze İşlemini İnceledi

Adıyaman Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç, Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından Sümerevler Mahallesi’nde gerçekleştirilen asfalt öncesi freze çalışmalarını yerinde inceledi. Çalışma alanına giden ve burada sorumlulardan bilgi alan Başkan Kılınç, yolun en kısa sürede hizmete açılacağını söyledi.

Çalışmalarla ilgili kısa bir değerlendirmede de bulunan Belediye Başkanı Kılınç, “Havaların soğumaya başlamasına rağmen asfalt çalışmalarımızı aralıksız sürdürüyoruz. Özellikle büyük ihtiyaç duyulan noktalara öncelik vererek gerçekleştirdiğimiz asfalt çalışmalardan bir tanesi olan Sümerevler Mahallesi 1725 numaralı sokaktaki çalışmamızı yerinde inceledik. Henüz asfalt çalışmasının ilk aşaması olan freze işlemini gerçekleştiren ekiplerimiz kısa süre içerisinde buradaki çalışmalarını tamamlayarak, yolu halkımızın hizmetine açacak” diye konuştu.

Mahalle sakinleri de yapılan çalışmalardan dolayı Başkan Kılınç’a teşekkür etti.