ZİYARET
Giriş Tarihi : 15-06-2021 13:48   Güncelleme : 15-06-2021 13:48

Başkan Kılınç: Sevdamız Adıyaman

Adıyaman Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç, ziyaretlerine aralıksız devam ediyor.

Başkan Kılınç: Sevdamız Adıyaman

Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç, pandemi kuralları çerçevesinde esnaf ve mahalle sakinlerine yönelik ziyaretlerini sürdürüyor. Maske ve mesafe kuralları çerçevesinde Eskisaray Mahallesi esnaflarını ve mahalle sakinlerini ziyaret eden Başkan Kılınç, sorun ve talepleri dinledi. Yaptığı ziyaretlerle ayaküstü sohbet edip, kısaca Belediye tarafından sürdürülen çalışmalar hakkında da bilgiler veren Başkan Kılınç, Adıyaman için gece gündüz demeden çalışmaya devam edeceklerini söyledi.

Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç burada yaptığı konuşmada, “Bugün Eskisaray Mahallemizin değerli esnaf ve sakinlerini ziyaret ederek, hayırlı işler dileklerinde bulunduk. Muhabbetlerine ortak olmaya, vatandaşlarımızla da hasbihal ederek gönüller almaya devam ediyoruz.

Esnaf ve vatandaşlarımızdan hizmetlerimizle ilgili düşüncelerini aldık. Biz bu kentin aşığıyız ve her gün artan bir hizmet aşkıyla yolumuza devam ediyoruz. Çünkü biliyoruz ki; ‘Halka hizmet, Hakk’a hizmettir” Kıscası, sevdamız Adıyaman’dır” dedi.

Mahalle sakinleri ve esnaflar ise yaptığı ziyaretten dolayı Başkan Kılınç’a teşekkür etti.