ZİYARET
Giriş Tarihi : 23-09-2021 17:12   Güncelleme : 23-09-2021 17:12

Başkan Kılınç, Spor Kompleksini İnceledi

Adıyaman Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç, Adıyaman Belediyesi bünyesinde her yıl binlerce vatandaşa hizmet veren spor kompleksinde incelemelerde bulundu.

Başkan Kılınç, Spor Kompleksini İnceledi

Adıyaman’da yılın 4 mevsimi 7’den 70’e tüm vatandaşlara hizmet veren Adıyaman Belediyesi Spor Kompleksinde incelemelerde bulunan Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç, kompleksin tam kapasite ile Adıyamanlıların hizmetinde olduğunu dile getirdi.

Yaz dönemini tamamlayıp, kış dönemi için hazırlıklarını sürdüren Karapınar Mahallesi’ndeki Adıyaman Belediyesi Spor Kompleksinde sürdürülen hazırlıklarla ilgili sorumlulardan bilgi alan Başkan Kılınç, “Her yıl yaz ve kış mevsimi ayırmadan binlerce hemşerimize spor yapma imkanı sunan spor tesislerimizde başarılı ve güzel bir yaz spor okulu dönemi gerçekleşti. Şimdi ise kış spor okulları için hazırlıklar başladı. Bu anlamda Sağlıklı Yaşam ve Spor Kompleksimizde incelemelerde bulunarak sorumlu arkadaşlarımızdan bilgiler aldık. İnşallah bu kış dönemi de hemşerilerimize güzel bir ortamda spor yapma imkanı sağlayacağız” diye konuştu.