ADIYAMAN
Giriş Tarihi : 19-03-2022 22:35

Başkan Kılınç, Tek Tek Dinledi

Adıyaman Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç, makamında ağırladığı vatandaşları tek tek dinledi.

Başkan Kılınç, Tek Tek Dinledi

Her fırsatta halkla iç içe olmaya büyük özen gösteren Adıyaman Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç, gün içerisinde fırsat buldukça vatandaşların dertlerini dinlemeye devam ediyor.

Halkın bire bir sorunlarını dinleyen, insan odaklı hizmetler üretmek için onlarla sık sık bir araya gelen Başkan Kılınç konu ile ilgili yaptığı açıklamada, "Kıymetli hemşerilerimizi belediyemizde ağırlayarak, görüşmeler gerçekleştirdik. Göreve başladığımız günden bu yana tek amacımız halk odaklı çalışmalara imza atmaktı. Bunun içinde fırsat buldukça halkımızla iç içe olmaya özen gösteriyorduk. İnşallah bundan sonra onlarla daha sık bir araya geleceğiz. Üretmiş olduğumuz projeler ve yapmış olduğumuz hizmetlerle Adıyaman'ı daha da ilerilere taşıyacağız. Güler yüzleri ve ziyaretleri için tüm vatandaşlarıma teşekkür ediyorum" diye konuştu.

Başkan Kılınç'ın halkla sürekli iç içe olmasından büyük memnuniyet duyduklarını ifade eden vatandaşlar ise bu duyarlılığından dolayı Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç'a teşekkür etti.

Bilal KaradağBilal Karadağ