GÜNCEL
Giriş Tarihi : 10-03-2021 12:20   Güncelleme : 11-03-2021 12:43

Başkan Kılınç ve Eşinden Bayanlara Karanfil

Adıyaman Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç ve eşi Hürmet Kılınç, "8 Mart Dünya Kadınlar Günü" dolayısıyla bayanlara karanfil dağıtarak günlerini kutladı.

Başkan Kılınç ve Eşinden Bayanlara Karanfil

Adıyaman Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç ve eşi Hürmet Kılınç hanımefendi, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla şehit eşlerini, hastanede yatan bayan hastaları, kurumlardaki bayan çalışanları ve bayan esnafları ziyaret ederek günlerini kutladı.

Kadınların toplumdaki önemine dikkat çeken Adıyaman Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç ve eşi Hürmet Kılınç hanımefendi, bayanlara yönelik projeleriyle her zaman önemsedikleri kadınları 8 Mart’ta da unutmadı.

Başkan Kılınç’tan Bayan Esnaflara Ziyaret

Bir yandan Başkan Kılınç, şehrin birçok noktasındaki bayan esnafları gezerek günlerini kutlarken, diğer yandan da Başkan Kılınç’ın eşi Hürmet Kılınç hanımefendi protokol eşleriyle birlikte şehit eşlerini, kurumlardaki bayan personelleri ve hastanede yatan bayan hastaları ziyaret ederek günlerini kutlayıp Adıyaman Belediyesi tarafından hazırlanan karanfilleri dağıttı.

Günün ilk programında belediyede çalışan bayan personellerle kahvaltılı programda bir araya gelen Başkan Kılınç, gün içerisinde de şehir merkezindeki cadde ve sokaklarda bulunan esnafları gezerek, bayan esnafların gününü kutlayıp karanfil dağıttı.

Banımefendi ve Protokol Eşlerinin İlk Adresi Şehit Eşleri Oldu

Başkan Kılınç gibi güne belediyede görev yapan bayan personeller onuruna düzenlenen kahvaltı programıyla başlayan Hürmet Kılınç hanımefendi ise gün içerisinde protokol eşleriyle birlikte şehit eşlerini, kurumlardaki bayan personelleri ve hastanede yatan bayan hastaları ziyaret ederek günlerini kutlayıp, karanfil dağıttı.

5 Bin Karanfil Dağıtıldı

Tedariki Adıyaman Belediyesi tarafından yapılan toplam 5 bin adet karanfilin Adıyaman’daki bayanlara dağıtıldığı program sonunda kısa bir değerlendirmede bulunan Belediye Başkanı Kılınç, Adıyaman Belediyesi olarak kadınları yılın sadece bir günü değil, Kadın ve Gençlik Merkezi, AKSEM ve Kadın Danışma Merkezi gibi projelerle her gün önemsediklerini dile getirdi.

Bayanlar ise kendilerine gösterilen bu ilgiden dolayı memnuniyetlerini ifade ederek, Başkan Kılınç ve eşine teşekkür etti.