ZİYARET
Giriş Tarihi : 02-11-2021 22:30   Güncelleme : 02-11-2021 22:30

Başkan Kılınç’a Kızılay'dan Teşekkür Ziyareti

Kızılay Adıyaman Şubesi yönetici ve gönüllüleri, Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç'ı ziyaret ederek, desteklerinden dolayı teşekkür etti.

Başkan Kılınç’a Kızılay'dan Teşekkür Ziyareti

29 Ekim-4 Kasım tarihleri arasında kutlanan Kızılay Haftası dolayısıyla Adıyaman Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç’ı makamında ziyaret eden Kızılay Adıyaman Şubesi yöneticileri ve gönüllüleri, desteklerinden dolayı Başkan Kılınç’a teşekkür etti.

Kızılay Adıyaman Şubesi, 29 Ekim-4 Kasım tarihleri arasında kutlanan Kızılay Haftası dolayısıyla Adıyaman Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç’a bir ziyaret gerçekleştirdi.

Kızılay Haftası etkinlikleri kapsamında Belediye Başkanı Kılınç ile makamında bir araya geldiği ziyarette, Kızılay Adıyaman Şubesi Başkanı Murat Bulut, yönetim kurulu üyeleri ve Kızılay gönüllüleri, kendilerine her zaman destek veren Belediye Başkanı Kılınç’a teşekkür etti.

Ziyarette Kızılay Şube Başkanı Bulut, Belediye Başkanı Kılınç’a Kızılay’ın uluslararası, ulusal ve yerelde yaptığı çalışmalar hakkında da bilgiler verdi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç ise Kızılay Adıyaman Şubesi’nin aktif çalışmalarını takdir ettiğini belirterek, “Kızılay Adıyaman Şube Başkanı Murat Bulut’a, yönetim kurulu üyelerine ve gönüllülerine, Kızılay Haftası münasebetiyle gerçekleştirdikleri ziyaretten dolayı çok teşekkür ediyorum. Her türlü felaket ve sorunda hep en önde olan Kızılay çalışanlarının ve gönüllülerinin haftasını kutluyorum” diye konuştu.

Ziyaret, sıcak sohbetle devam etti.