ZİYARET
Giriş Tarihi : 22-09-2021 22:46   Güncelleme : 22-09-2021 22:46

Başkan Kılınç’tan, Dişkaya’ya Ziyaret

Adıyaman Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç, Adıyaman Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Zeki Dişkaya ile bir araya gelerek sohbet etti.

Başkan Kılınç’tan, Dişkaya’ya Ziyaret

Adıyaman Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç, Adıyaman’da faaliyetlerini sürdüren Adıyaman Gazeteciler Cemiyeti (AGC) Başkanı Zeki Dişkaya’yı ziyaret etti.

Adıyaman’ın ve basının konuşulduğu ziyarette, Adıyaman Belediyesi tarafından sürdürülen ve projelendirilen çalışmalar hakkında da bilgiler veren Başkan Kılınç, Adıyaman’ın kalkınması için basına da büyük görevler düştüğünü dile getirdi.

AGC binasında gerçekleşen ziyaret sonunda konuşan Belediye Başkanı Kılınç, “Adıyaman Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Zeki Dişkaya ile Adıyaman’ımızı ve basını konuştuk. Biz her zaman basın mensuplarımızın yanındayız. Onlar bizim sesimiz, gözümüz, kulağımız. Başkanımıza hoş sohbetinden dolayı teşekkür eder, çalışmalarında başarılar dilerim” dedi.

AGC Başkanı Dişkaya ise Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç’ı ağırlamaktan duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Adıyaman basını olarak şehrin kalkınması için şimdiye kadar verdikleri fedakarca mücadeleyi bundan sonrada aynen sürdüreceklerini dile getirerek, Başkan Kılınç’a çalışmalarında başarılar diledi.