ZİYARET
Giriş Tarihi : 14-06-2021 17:45   Güncelleme : 14-06-2021 17:45

Başkan Kılınç’tan Esnaf Ziyareti

Adıyaman Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç, Küçük Sanayi Sitesi esnaflarını ziyaret ederek, hayırlı işler dileğinde bulundu.

Başkan Kılınç’tan Esnaf Ziyareti

Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç, Küçük Sanayi Sitesi’ndeki sanayi esnafını tek tek gezerek görüş, talep ve önerilerini yerinde dinledi. “Birlikte Yönetim” ilkesi çerçevesinde esnaf ve vatandaş ziyaretlerini aralıksız sürdüren Başkan Kılınç, sanayi ziyaretini AK Parti Genel Merkez Disiplin Kurulu Başkanı ve Adıyaman Milletvekili Ahmet Aydın, AK Parti Adıyaman İl Başkanı Mehmet Dağtekin ve belediye meclis üyeleri ile birlikte gerçekleştirdi. Tek tek işyerlerinde esnafları ziyaret ederek sohbet eden Başkan Kılınç, girdiği her işyerinde yakın ilgiyle karşılaştı.

Vatandaş ve esnaf ziyaretlerinin son derece önemli olduğunu vurgulayan Başkan Kılınç; “Bizim en büyük gücümüz vatandaşımızın bize gösterdiği samimi destektir. Onlardan aldığımız bu güçle, şehrimiz için, şehrimizin geleceği için gayretle çalışıyoruz. Küçük Sanayi Sitesi esnaflarımızı ziyaret edip, sorun ve taleplerini yerinde dinledik. Rabbim bereketli bol kazançlar nasip etsin” ifadelerini kullandı.