ZİYARET
Giriş Tarihi : 06-07-2021 23:06   Güncelleme : 06-07-2021 23:06

Başkan Kılınç’tan Moral Ziyareti

Adıyaman Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç, Adıyaman Eğitim ve Araştırma Hastanesine yaptığı ziyarette hasta, hasta yakınlarına moral verdi.

Başkan Kılınç’tan Moral Ziyareti

Adıyaman Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç, AK Parti Adıyaman İl Başkanı Mehmet Dağtekin ve AK Parti Adıyaman Merkez İlçe Başkanı Mustafa Alkayış ile birlikte Adıyaman Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ni ziyaret ederek, hasta ve hasta yakınlarına moral verdi.

Gerek yatan hasta odalarını tek tek dolaşarak, gerekse kafeterya ve bahçede bulunan hastalarla yakından ilgilenen Başkan Kılınç ve AK Parti yöneticileri, hastaların ve hasta yakınlarının sorun ve taleplerini dinledi.

Ziyaret sonunda kısa bir değerlendirmede bulunan Başkan Kılınç, “Hastanede yatan hasta ve hasta yakınlarını ziyaret ederek, bir şeye ihtiyaçları olup-olmadığını sorduk. Tedavileri süren hastalarımıza acil şifalar diledik” diye konuştu.

Ziyaretten duydukları memnuniyeti ifade eden hasta ve hasta yakınları ise bu ziyaretin kendileri için moral olduğunu dile getirerek, Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç’a, AK Parti İl Başkanı Mehmet Dağtekin’e ve AK Parti Merkez İlçe Başkanı Mustafa Alkayış’a teşekkür etti.