YEREL
Giriş Tarihi : 13-06-2021 15:33   Güncelleme : 13-06-2021 15:33

Başkan Kılınç’tan Muhtarlara Sertifika

Adıyaman Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç, mahalle muhtarlarına yönelik düzenlenen sertifika törenine katılarak, sertifika takdiminde bulundu.

Başkan Kılınç’tan Muhtarlara Sertifika

Adıyaman Belediyesi Meclis Salonu’nda merkez mahalle muhtarlarının katılımıyla sertifika töreni düzenlendi. Yakın zamanda vefat eden eski Eskisaray Mahallesi muhtarı Merhum Mahmut Göksu’nun yad edildiği programa Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç, Adıyaman Köy ve Mahalle Muhtarları Mesleki Dayanışma Derneği Başkanı ve Turgut Reis Mahallesi Muhtarı Abdulkadir Geylani Taş ile derneğe bağlı mahalle muhtarları katıldı.

Adıyaman Belediyesi, Adıyaman Üniversitesi ve Adıyaman Köy ve Mahalle Muhtarları Mesleki Dayanışma Derneği’nce ortaklaşa düzenlenen “Muhtarlar Akademisi” programını başarı ile tamamlayan muhtarlara sertifika verildi.

Tören esnasında kısa bir selamlama konuşması yapan Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç ve Adıyaman Köy ve Mahalle Muhtarları Mesleki Dayanışma Derneği Başkanı ve Turgut Reis Mahallesi Muhtarı Abdulkadir Geylani Taş, geçtiğimiz günlerde aniden rahatsızlanarak yaşamını yitiren Eskisaray Mahallesi Eski Muhtarı Merhum Mahmut Göksu’yu yad ettiler. Ayrıca muhtarlara başarı dileklerinde bulunun Başkan Kılınç, ‘Muhtarlar Akademisi’ne katılım sağlayan ve törene iştirak edenlere sertifikalarını vererek, hepsini ayrı ayrı tebrik etti.