YEREL
Giriş Tarihi : 16-12-2020 13:07   Güncelleme : 21-12-2020 15:49

Başkan Kılınç’tan, MÜSİAD’a Ziyaret

Adıyaman Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç, Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Adıyaman Şubesi'ni ziyaret etti.

Başkan Kılınç’tan, MÜSİAD’a Ziyaret

MÜSİD Adıyaman Şubesi Başkanı Mehmet Sait Göksu ve Yönetim Kurulu üyelerine başarı dileklerini ileten Belediye Başkanı Süleyman Kılınç; "İlimize değer katan, kentimizin gelişimi ve değişimi noktasında ilimize ekonomik değer kazandırmaya çalışan MÜSİAD Adıyaman Şubemizin çalışmaları şehrimiz için büyük önem taşımaktadır" ifadeleri kullandı.

Başkan Kılınç, Belediye olarak, vatandaşların refahı için birçok çalışmayı hayata geçirdiklerini vurgulayarak, şunları kaydetti: "Bu çalışmalarımızın yanında sanayici esnaflarımızın ve işadamlarımızın işlerini kolaylaştıracak, sorunlarını çözüme kavuşturacak projelerimizin yanında şehrimizin ekonomisini daha da geliştirecek Ar-Ge çalışmalarımızı da tek tek hayata geçiriyoruz. Birlik ve beraberlik içerisinde hayata geçireceğimiz projelerle inşallah şehrimiz çok daha büyük kazanımlar elde edecektir. Bizler tüm bu çalışmalarımızı hayata geçirirken diğer yandan STK'larımızın da bu konudaki katkıları bizlere heyecan ve mutluluk vermektedir. Şehrimize değer katan STK'larımızın başında gelen MÜSİAD Adıyaman Şubesi, yapmış olduğu çalışmalarla bizlere ve şehrimize destek olmaktadır.

MÜSİAD Adıyaman Şubesi Başkanı Mehmet Sait Göksu ise, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Adıyaman Belediyesi’nin çalışmalarını yakından takip ettiklerini belirtti. Çalışmalarından dolayı başarı dileklerini iletti. Ayrıca Başkan Kılınç ve beraberindeki heyete ziyaretlerinden dolayı teşekkürlerini bildirdi.