YEREL
Giriş Tarihi : 21-04-2021 15:14   Güncelleme : 21-04-2021 15:14

Başkan Kılınç’tan Personel Ziyareti

Adıyaman Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç, Temizlik İşleri Müdürlüğü personellerini ziyaret ederek, emeklerinden ötürü hepsine teker teker teşekkür etti.

Başkan Kılınç’tan Personel Ziyareti

Özellikle pandemi sürecinde ortaya koydukları gayretli çalışmalarından ötürü sağlık personeliyle birlikte ‘kahraman’ olarak ilan edilen Adıyaman Belediyesi bünyesindeki temizlik personelini görev başında ziyaret eden Adıyaman Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç, özverili çalışmalarından ötürü hepsine ayrı ayrı teşekkür etti.

Ziyarette yaptığı konuşmada şehrin temizliğine büyük önem verdiklerini söyleyen Başkan Kılınç, bu anlamda mesai arkadaşlarının büyük bir gayretle çalıştığını dile getirerek, memnuniyetini ifade etti.

Temizliğin pandemi sürecinde ne kadar önemli olduğunu bir kez daha gördüklerini de sözlerine ekleyen Başkan Kılınç, “Şehrimizin temizliği üzerinde hassasiyetle duruyoruz. Bu anlamda büyük gayret sarf eden temizlik personelimize bir kez daha teşekkür ettik. Bu kentte yaşayan her bir birey hizmetin en kalitelisini hak ediyor” diye konuştu.