YEREL
Giriş Tarihi : 31-01-2021 19:27   Güncelleme : 11-02-2021 17:28

Başkanlara ‘Hayırlı Olsun’ Ziyareti

Adıyaman Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç, AK Partili başkanlara hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Başkanlara ‘Hayırlı Olsun’ Ziyareti

Adıyaman Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç ve belediye meclis üyeleri, göreve yeniden ve yeni seçilen AK Partili başkanlara ‘hayırlı olsun’ ziyaretinde bulundu.

Adıyaman Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç ve belediye meclis üyeleri, AK Parti Genel Merkezi tarafından geçtiğimiz haftalarda yapılan kongre ile yeniden göreve seçilen AK Parti Adıyaman İl Başkanı Mehmet Dağtekin ve AK Parti Adıyaman Merkez İlçe Başkanı Mustafa Alkayış ile görevine yeni atanan AK Parti Adıyaman Kadın Kolları Başkanı Saliha Diler’e ‘hayırlı olsun’ ziyaretinde bulundu.

Ziyarette yaptığı konuşmada, el birliğiyle Adıyaman’a hizmet etmeye devam edeceklerini söyleyen Başkan Kılınç, “Adıyaman’a hizmet etme konusunda sorumluluğumuzun bilincindeyiz. İnşallah hep birlikte şehrimize hak ettiği hizmetleri kazandırmaya devam edeceğiz. Bu anlamda hep yanımızda olan kıymetli başkanlarımıza bir kez daha hayırlı olsun dileklerinde bulunuyorum” diye konuştu.

Merkez İlçe ve Kadın Kolları Başkanları adına da söz alan AK Parti İl Başkanı Mehmet Dağtekin ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Başkan Kılınç’a ve belediye meclis üyelerine teşekkür etti.