ADIYAMAN
Giriş Tarihi : 21-03-2022 10:20   Güncelleme : 21-03-2022 10:24

Beden Eğitimi Öğretmenleri ile İstişare

Adıyaman İl Milli Eğitim Müdürü Ramazan Aşcı, İl genelinde görev yapan beden eğitimi öğretmenleri ile istişare ve değerlendirme toplantısında bir araya geldi.

Beden Eğitimi Öğretmenleri ile İstişare

Şehit Fazıl Gürs İmam Hatip Ortaokulu Konferans Salonu’nda gerçekleştirilen toplantıya, İl Milli Eğitim Müdürü Ramazan Aşcı, Gençlik ve Spor İl Müdürü Fikret Keleş, şube müdürleri ve il genelinde görev yapan beden eğitimi öğretmenleri katıldı.

Milli Eğitim Müdürü Aşcı ile Gençlik ve Spor İl Müdürü Keleş’in yaptığı konuşmalarda Öğrencilerin akademik başarılarının yanında sportif alanlarda da başarılı olmalarının sağlanması gerekliliği, öğrencilerin kültürel ve sanatsal alanlarda kendilerini en iyi şekilde ifade edebilmeleri, yetenekleri doğrultusunda yönlendirme ve desteklenmesi gerektiği ifade edildi.

Aşcı; ”Geleceğimizin teminatı olan çocuk ve gençlerin spor yapmalarını teşvik ederek kötü alışkanlıklardan uzak kalmalarını sağlamak ve gençlerimizi geleceğe güvenle hazırlamak bizlerin en önemli görevlerinden biridir. Öğrencileri fikir olarak eğitirken beden olarak da eğitmek gerekir. Bu görev de en başta beden eğitimi öğretmenlerine düşmektedir” dedi.

2021 - 2022 eğitim öğretim yılında yapılacak projelerin de görüşüldüğü toplantı sonunda Aşcı ve Keleş, beden eğitimi öğretmenlerine çalışmalarında başarılar diledi.

Bilal KaradağBilal Karadağ