YEREL
Giriş Tarihi : 21-01-2021 16:01   Güncelleme : 27-01-2021 12:30

Belediye Uygulamaları Takdir Topluyor

Adıyaman Veteriner Hekimleri Odası yönetimi, Adıyaman Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç’a sokak hayvanlarına yönelik çalışmalarından dolayı teşekkür etti.

Belediye Uygulamaları Takdir Topluyor

Adıyaman Veteriner Hekimleri Odası Başkanı Orhan Öztürk ve yönetim kurulu üyeleri, Adıyaman Belediyesi’nin sokak hayvanlarına yönelik çalışmalarından dolayı başta hayvan severler olmak üzere her kesimden büyük takdir gören Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç’ı makamında ziyaret etti.

Başkanlık makamında gerçekleşen ziyarette, en zor zamanda bile sokak hayvanlarını unutmayarak onların mama ve yem ihtiyaçlarını karşılayan Adıyaman Belediyesi adına Başkan Kılınç’a teşekkür eden Veteriner Hekimleri Odası Başkanı Öztürk, “Adıyaman Belediyesi, sokak hayvanlarına yönelik çalışmalarıyla birçok belediyeye örnek olacak işlere imza atıyor. Bu duyarlılıklarından ötürü Belediye Başkanımız Süleyman Kılınç Bey nezdinde tüm belediye çalışanlarımıza teşekkür ediyoruz” dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ile getiren Belediye Başkanı Kılınç ise “Sokak hayvanları toplumumuzun bir parçasıdır. Onlara yönelik çalışmalarımızı arttırarak devam ettireceğiz inşallah. Bu anlamda yapılan çalışmalara karşılık incelik göstererek bizleri ziyaret eden Adıyaman Veteriner Hekimleri Odası Başkanımıza ve yönetimine teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

Konuşmaların ardından Veteriner Hekimleri Odası Başkanı Orhan Öztürk, Belediye Başkanı Kılınç’a odanın logosunu taşıyan saat hediye etti.